Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:08

4:40 20:45

1:490:30

18°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 18°C
 • Ciśnienie 1010 hPa
 • Wiatr WNW 9 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

51
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
124% normy
pm 10
96% normy
Jutro 26°C 15°C
Niedziela 27°C 16°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Zima nie odpuszcza. Najnowsza prognoza pogody

Po kilku dniach zimowych utrudnień na drogach, szczególnie na południu Polski, kierowcy nadal będą musieli uzbroić się w cierpliwość. W czwartek czeka nas kolejna dawka opadów śniegu. Nieco spokojniej zapowiada się piątek.

W czwartek zimno i sporo śniegu, szczególnie na południu i wschodzie Polski. Typowo zimową aurę odczują szczególnie mieszkańcy województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.

Reklama

Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy w województwie śląskim i świętokrzyskim. Jak ostrzega IMiGW, mogą wystąpić marznące opady, co jeszcze bardziej skomplikuje i tak trudne warunki na drogach.

Na pozostałym obszarze kraju miejscowe przejaśnienia.

Temperatury od -2 do 0 na północy i południu. Na zachodzie, w centrum i na wschodzie do 2 st. Celsjusza. Bardzo zimno na Pomorzu. IMiGW wydał ostrzeżenie dla całego województwa w związku z silnym mrozem.

W nocy na wschodzie, w centrum i na południu Polski zachmurzenie duże i miejscami słabe opady śniegu.

W pozostałej części kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Jedynie na południu, w centrum i na wschodzie możliwe słabe opady śniegu. Temperatury od -9 na zachodzie i północy, do -3 w centrum i na wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany.

PIĄTEK

W piątek na wschodzie, w centrum i na południu Polski zachmurzenie duże, jednak można się spodziewać zdecydowanie mniejszych opadów śniegu.

Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, pojawi się nieco więcej słońca. Warunki na drogach powinny się poprawić.

Najzimniej na północy (-1 st), poprzez 0 st. w centrum i na południu, do nawet 1 st. na wschodzie i zachodzie Polski.

Wiatr słaby i umiarkowany.


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama