Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:41

4:17 21:01

1:001:36

19°C
 • Przeważnie słonecznie
 • Odczuwalna 19°C
 • Ciśnienie 1023 hPa
 • Wiatr SSE 11 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

38
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
91% normy
pm 10
60% normy
Jutro 25°C 12°C
Piątek 23°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Zima nie odpuszcza. ​GDDKiA ostrzega

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega kierowców przed mgłą i opadami deszczu, które występują w części kraju. We wtorek może padać deszcz ze śniegiem i krupa śnieżna, po południu na wschodzie Polski pojawi się śnieg - informuje we wtorkowym komunikacie GDDKiA.

W województwach: pomorskim, łódzkim i wielkopolskim występuje mgła. Deszcz pada w województwach: małopolskim, podkarpackim, dolnośląskim i wielkopolskim - podaje GDDKiA.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Na sieci dróg krajowych pracuje 92 pojazdów do zimowego utrzymania.

Jak podaje GDDKiA, we wtorek zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami na południu pojawią się rozpogodzenia. Wystąpią przelotne opady deszczu, od północy stopniowo przechodzące w deszcz ze śniegiem, miejscami możliwa krupa śnieżna, po południu na wschodzie śnieg. Opady deszczu ze śniegiem i śniegu również pojawią się w górach i na pogórzach.

Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. na północnym wschodzie do 9 st. na południowym zachodzie. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, po południu stopniowo słabnący, północno-zachodni i zachodni. W górach porywy wiatru do 85 km/h.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje