Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:36

07:04 17:37

17:07 02:53

7°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 5°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WSW 11 km/h
28
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
67% normy
pm 10
53% normy
Jutro 11°C 3°C
Wtorek 11°C 8°C

​Zbliża się wiosna? Nawet 19 stopni Celsjusza

Wszystko wskazuje na to, że wiosna na dobre zawitała do Polski. Co prawda, sprawdzi się powiedzenie "w marcu jak w garncu", ale zmienność marcowej pogody nie będzie aż tak dotkliwa, gdy za oknem mocno zaświeci nam słońce.

W poniedziałek pogodne i słoneczne niebo na południu Polski. Najcieplej w Małopolsce - 19 stopni Celsjusza, ale i na Śląsku czy Dolnym Śląsku niewiele mniejsze temperatury - 18 stopni. Pozostały obszar kraju może liczyć na trochę mniej promieni słońca i przelotne opady deszczu. Najniższa temperatura na Podlasiu - 11 stopni.

We wtorek mocny spadek temperatur - od 7 stopni na północy i północnym wschodzie, do 11 na Podkarpaciu. Będzie też bardziej pochmurnie i niestety, w całym kraju deszcz.

W środę pogoda się jednak poprawi. Deszczowa aura już tylko w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim. I tam też najzimniej - 8 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze Polski pogodne i bezdeszczowe niebo. Termometry pokażą od 10 stopni na wschodzie do 14 na zachodzie.

Reklama

W czwartek powrót wiosennej pogody. Na termometrach ponownie zobaczymy 17-18 stopni. Najniższe temperatury na północy (13 stopni Celsjusza). Miejscami może także spaść przelotny deszcz. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje