Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:43

07:28 16:06

12:39 03:42

0°C
  • Mgła
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1000 hPa
  • Wiatr ESE 7 km/h
60
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
162% normy
pm 10
128% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

​Zbliża się wiosna? Nawet 19 stopni Celsjusza

Wszystko wskazuje na to, że wiosna na dobre zawitała do Polski. Co prawda, sprawdzi się powiedzenie "w marcu jak w garncu", ale zmienność marcowej pogody nie będzie aż tak dotkliwa, gdy za oknem mocno zaświeci nam słońce.

W poniedziałek pogodne i słoneczne niebo na południu Polski. Najcieplej w Małopolsce - 19 stopni Celsjusza, ale i na Śląsku czy Dolnym Śląsku niewiele mniejsze temperatury - 18 stopni. Pozostały obszar kraju może liczyć na trochę mniej promieni słońca i przelotne opady deszczu. Najniższa temperatura na Podlasiu - 11 stopni.

Reklama

We wtorek mocny spadek temperatur - od 7 stopni na północy i północnym wschodzie, do 11 na Podkarpaciu. Będzie też bardziej pochmurnie i niestety, w całym kraju deszcz.

W środę pogoda się jednak poprawi. Deszczowa aura już tylko w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim. I tam też najzimniej - 8 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze Polski pogodne i bezdeszczowe niebo. Termometry pokażą od 10 stopni na wschodzie do 14 na zachodzie.

W czwartek powrót wiosennej pogody. Na termometrach ponownie zobaczymy 17-18 stopni. Najniższe temperatury na północy (13 stopni Celsjusza). Miejscami może także spaść przelotny deszcz. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama