Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:20

06:40 16:59

14:14 07:03

4°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1019 hPa
  • Wiatr WSW 13 km/h
17
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
41% normy
pm 10
23% normy
Jutro 9°C 7°C
Piątek 10°C 7°C

Wszystkich Świętych. Prognoza pogody na poniedziałek, 1 listopada. Najwyższe temperatury od lat

We Wszystkich Świętych w poniedziałek 1 listopada termometry w centrum i na południu kraju pokażą od 15 do 17 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie na północnym-zachodzie, gdzie temperatura wyniesie ok. 13 stopni. Oznacza to najwyższe temperatury na 1 listopada od kliku lat. Sprawdź pogodę na Wszystkich Świętych.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przekazał, że choć w poniedziałek na wschodzie kraju będzie słonecznie, to z zachodu ku centrum przemieszczać się będą przelotne opady deszczu.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

"Noc najchłodniejsza będzie na Podhalu, tam około 1 stopniu stopniu C, na pozostałym obszarze od 5 do 10 stopni C. W dzień najcieplej w centrum i na południu, 15-17 stopni, najchłodniej natomiast na północnym zachodzie, około 13 stopni" - czytamy na stronie IMGW.

Reklama

1 listopada - najcieplejszy od trzech listopada

Odczuwalną temperaturę będzie obniżał silny, porywisty wiatr do 65 km/h. Serwis Twojapogoda.pl ostrzega, że z jego powodu gorzej mogą poczuć się meteopaci. Eksperci wskazują jednak, że jeśli prognozowane pomiary się potwierdzą będzie to najcieplejszy 1 listopada od trzech lat.

"Tylko miejscami spodziewamy się wyjątków od tej reguły. Front atmosferyczny, który zakończy okres późnego babiego lata, ku naszej uciesze spóźni się. Wkroczy nad zachodnie krańce Polski dopiero w poniedziałek (1.11) w godzinach popołudniowych. Wtedy zacznie się chmurzyć, a miejscami także padać" - czytamy.

Pogorszenie pogody czeka nas w dzień zaduszny, 2 listopada. Temperatura maksymalna wyniesie 13 stopni, na wschodzie prognozowane są intensywne opady deszczu.

Pogoda Interia to najlepsza prognoza pogody, która ma wszystko w jednej, fajnej apce! Wypróbuj teraz naszą nową aplikację pogodową. Wejdź do Google Play »

Pogoda na Interii sprawdza się! Teraz także w aplikacji. Zainstaluj na Androidzie i nie daj się zaskoczyć pogodzie »

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama