Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:12

07:23 15:26

21:01 12:55

-5°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1006 hPa
  • Wiatr NNW 4 km/h
Jutro 0°C -4°C
Poniedziałek -2°C -6°C

Wszystkich Świętych. Jaka będzie pogoda? Najnowsza prognoza

Jaka pogoda czeka nas we Wszystkich Świętych? Weekend poprzedzający 1 listopada będzie słoneczny i ciepły w całym kraju. Na Wszystkich Świętych jednak pogoda się zepsuje, a wizyty na grobach bliskich utrudni nam deszcz.

W sobotę 30 października słonecznie będzie w całym kraju. Jedynie w woj. podlaskim może pojawić się symboliczne zachmurzenie. Będzie też bardzo ciepło, jak na tę porę roku. 16-17 stopni będzie utrzymywać się na południu i wschodzie kraju. Na niższą temperaturę - 13-14 stopni - muszą przygotować się mieszkańcy północnej Polski. 

Sprawdź: Aktualną prognozę znajdziesz w nowej aplikacji pogodowej Interii. Pobierz!

Reklama

Niedziela przed świętem Wszystkich Świętych

Ładna pogoda utrzyma się w niedzielę 31 października. W całym kraju nadal będzie słonecznie, choć tylko na wschodzie nie uświadczymy żadnej chmurki. Temperatura pozostanie bez większych zmian. Nadal będzie od 13 do 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na 1 listopada

Problemy pojawią się 1 listopada, we Wszystkich Świętych. W województwach dolnośląskim i łódzkim zachmurzenie będzie całkowite, a w województwach świętokrzyskim, małopolskim, śląskim i opolskim będzie dodatkowo występował deszcz. W pozostałej części kraju powinno być słonecznie, z niewielkim zachmurzeniem. We Wszystkich Świętych odrobinę się ochłodzi. Będzie od 11 stopni w Białymstoku i Kielcach do 16 w Katowicach i Krakowie. 

Prognoza po Wszystkich Świętych

2 listopada, w Święto Zmarłych, deszcz zdominuje już południe, centrum i wschód kraju. Najmocniej będzie padać w województwach: świętokrzyskim, opolskim i śląskim. Temperatura ponownie się obniży i spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie w Olsztynie (8 stopni) i Białymstoku (9 stopni). Najcieplej w Krakowie (13 stopni) i we Wrocławiu (14 stopni).


Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach --> kliknij!

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Zobacz prognozę długoterminową na 45 dni

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wszystkich Świętych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama