Wiosna pokaże, na co ją stać. Wiemy, jaki będzie ostatni dzień kwietnia
Rozpoczął się bardzo przyjemny i spokojny dzień, który nie zaskoczy nas większymi niespodziankami. W wielu miejscach będzie spokojnie, choć na północy, wschodzie i w górach może się zachmurzyć. Tam lokalnie przelotnie popada. W reszcie kraju będzie jednak sucho. Sprawdź prognozę pogody na środę.
Kwiecień pożegnamy w przyjemnej i ciepłej atmosferze, choć pojawi się trochę chmur i miejscami pokropi. Nie będą to jednak nieprzyjemne opady, a ponieważ będzie dość ciepło, dzień będzie można zdecydowanie zaliczyć do udanych - wynika z prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Jaka prognoza pogody jest najlepsza? Taka, która jest aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj darmową aplikację Pogoda Interia. Zainstaluj z Google Play lub App Store