Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:34

06:25 18:30

19:54 10:02

16°C
  • Częściowo słonecznie
  • Odczuwalna 12°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WNW 39 km/h
5
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
12% normy
pm 10
11% normy
Jutro 19°C 11°C
Niedziela 18°C 9°C

W środę załamanie pogody. Taka aura potrwa kilka dni

Na promienie słońca i wysokie temperatury możemy liczyć już tylko we wtorek. W środę nastąpi załamanie pogody, które utrzyma się przez kilka najbliższych dni.


We wtorek piękna i słoneczna aura w całej Polsce. Na południu i w centrum Polski termometry wskażą 23 stopnie Celsjusza. Na najniższe temperatury muszą przygotować się mieszkańcy północnych krańców Polski (18 stopni Celsjusza). 

W środę załamanie pogody. W przeważającej części kraju drastycznie spadną temperatury (najzimniej na północy - 13 stopni Celsjusza). Na temperaturę w granicach 24 stopni mogą za to liczyć mieszkańcy Podkarpacia. Południe i wchód Polski muszą jednak liczyć się z kapryśną aurą w postaci burz z piorunami. Reszta kraju może spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Jedynie w województwie zachodniopomorskim bez opadów. 

Reklama

W czwartek utrzyma się pogoda, która przywędruje do Polskie w środę. Na południu Polski burze z piorunami, reszta kraju może spodziewać się opadów deszczu. Temperatury od 13 stopni w województwie zachodniopomorskim do 20 w Małopolsce i na Podkarpaciu. Zachmurzenie umiarkowane z lekkimi przejaśnieniami. 

W piątek przeważnie zachmurzenie duże i umiarkowane. Na promienie słońca mogą liczyć mieszkańcy południowej i wschodniej Polski. Ta część kraju będzie również narażona na burze z piorunami. Pozostała część Polski może spodziewać się deszczu. Bezdeszczowo jedynie na krańcu północno-zachodnim. Temperatury od 9 stopni w województwach dolnośląskim i opolskim, do 20 stopni w województwach podkarpackim i lubelskim.

W sobotę przejściowe zachmurzenie i bezdeszczowa aura w województwach: warmińsko-mazurskim, łódzkim, śląskim, dolnośląskim i opolskim. Na północnym zachodzie intensywne opady deszczu i zachmurzenie całkowite. Na krańcu południowym i wschodnim częściowo słonecznie, ale z burzami. Temperatury od 9 stopni (warmińsko-mazurskie) do 15 stopni (podkarpackie).

W niedzielę przelotne opady deszczu jedynie w województwie zachodniopomorskim. Reszta kraju może się spodziewać bezdeszczowej aury, jednak niebo poskąpi nam promieni słońca. Przejaśnienia jedynie w województwie lubelskim. Najcieplej na Podlasiu (16 stopni), najniższe temperatury w województwie pomorskim (9 stopni). 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL