Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:14

6:38 17:02

9:401:00

-7°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna -11°C
 • Ciśnienie 1025 hPa
 • Wiatr E 11 km/h
 • Dla biegaczy
  2
  Bardzo złe

  Bardzo zła pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

67
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
188% normy
pm 10
158% normy
Jutro -3°C -8°C
Sobota -5°C -12°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Ulewne deszcze nad Polską. IMGW wydał ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla całej zachodniej Polski. To w związku z ulewnymi deszczami.

Najintensywniej padać będzie na Pomorzu, Pomorzu Zachodnim, w Wielkopolsce, Lubuskiem i na Dolnym Śląsku, a także w Kujawsko-Pomorskiem.

Reklama

Pomorskie

Miejscami może spaść do 40 mm deszczu. Strefa opadów będzie się stopniowo przemieszczać z zachodu na wschód. Możliwe są burze z porywami wiatru do 60 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje do niedzieli, do 23.

Lubuskie

Do godziny 9 w niedzielę IMGW prognozuje umiarkowane i silne opady. Może spaść do 45 mm. Strefa opadów przemieszcza się z południowego-zachodu na północny-wschód województwa. Wiatr w porywach do 60 km/h.

Zachodniopomorskie

Prognozowana wysokość opadów od 25 mm do 35 mm, lokalnie do 45 mm. Miejscami możliwe są burze. Opady i wyładowania atmosferyczne mogą występować do 15 w niedzielę.

Kujawsko-pomorskie

Lokalnie spadnie do 45 mm deszczu. Strefa opadów będzie się przemieszczać z południowego-zachodu na północny wschód województwa. Miejscami możliwe są burze, podczas których porywy wiatru mogą osiągać 60 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje do niedzieli do 22.

Wielkopolskie

Ostrzeżenie IMGW obowiązuje do niedzieli do 20. Synoptycy przewidują opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Możliwe są burze. Wiatr do 60 km/h.

Dolnośląskie

Opady o natężeniu umiarkowanym i silnym, lokalnie do 45 mm. Opadom mogą towarzyszyć burze. Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 18 w niedzielę.

APA

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje