Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:16

04:15 20:54

01:00 10:07

26°C
  • Częściowo słonecznie
  • Odczuwalna 26°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr ESE 22 km/h
23
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
54% normy
pm 10
37% normy
Jutro 25°C 12°C
Niedziela 24°C 10°C

Środa ciepła, ale bez upałów

W środę najcieplej będzie na wschodzie i południowym wschodzie. Tam w ciągu dnia ok. 25 stopni. Upały na razie nas opuściły. Z kolei na północy przewidywany deszcz - informuje synoptyk z IMGW Ewa Łapińska.

Od rana strefa opadów deszczu będzie się zbliżała od południowego zachodu i stopniowo w ciągu dnia przesunie się na północny wschód.

- Jutro rano, jeszcze na północy i na wschodzie, będzie pogodnie, a potem stopniowo zaczną pojawiać się chmury. Natomiast na zachodzie od rana będzie pochmurnie, spodziewane są opady deszczu i burze - powiedziała Łapińska.

Tam, gdzie niebo przykryją chmury i popada deszcz, termometry pokażą maksymalnie ok. 22 - 23 st. C. Natomiast tam, gdzie początkowo będzie słoneczniej, czyli na północnym wschodzie kraju będzie cieplej - ok. 25 stopni Celsjusza. W rejonach podgórskich i na wybrzeżu ok. 18 - 20 stopni.

Reklama

Bez upałów

- Pogoda się nam ustabilizowała, nie mamy upałów, gwałtownych zdarzeń, mamy chłodniejsze powietrze, przelotny deszcz i więcej chmur - mówi ekspert.

- Na razie nie widać powrotu intensywnego upałów. Najcieplej będzie wschodzie i południowym wschodzie. Tam w ciągu dnia będzie się robiło dość ciepło, ok. 25 st., ale długotrwałych upałów na razie nie należy się spodziewać - wyjaśnia synoptyk z IMGW.


Sprawdź: Aktualną prognozę znajdziesz w nowej aplikacji pogodowej Interii. Pobierz!

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach --> kliknij!

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

PAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy