Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 2:26

06:13 17:21

03:49 10:18

5°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna 1°C
  • Ciśnienie 1010 hPa
  • Wiatr E 15 km/h
30
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
73% normy
pm 10
43% normy
Jutro 8°C 4°C
Środa 8°C -3°C

Słonecznie i ciepło. Pogoda na niedzielę

W niedzielę będzie ciepło i słonecznie, ale to ostatni taki dzień przed gwałtownym ochłodzeniem, które spodziewane jest we wtorek. - W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza - powiedziała synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grażyna Dąbrowska.

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej niedziela powita mieszkańców Polski zmiennym zachmurzeniem na terenie całego kraju. Na wybrzeżu i południowym wschodzie kraju możliwe są przelotne opady deszczu.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Reklama

Będzie ciepło. Termometry wskażą od 21-25 st. C na północy do ok. 30 st. C na południu Polski. Wiatr będzie umiarkowany, głównie na wybrzeżu.

- Cieszmy się niedzielą i słoneczną pogodą, bo będzie to ostatni dzień sprzyjający piknikom przed nadchodzącą zmianą pogody. Co prawda w poniedziałek będzie jeszcze ciepło, ale już burzowo i deszczowo. Po przejściu frontu, od wtorku, będzie już zdecydowanie chłodniej. W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza" - ostrzegła Dąbrowska. 

PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama