Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:18

06:19 18:39

18:59 05:07

8°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 4°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr NNW 17 km/h
11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
27% normy
pm 10
19% normy
Jutro 14°C 7°C
Środa 14°C 5°C

Słonecznie i ciepło. Pogoda na niedzielę

W niedzielę będzie ciepło i słonecznie, ale to ostatni taki dzień przed gwałtownym ochłodzeniem, które spodziewane jest we wtorek. - W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza - powiedziała synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grażyna Dąbrowska.

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej niedziela powita mieszkańców Polski zmiennym zachmurzeniem na terenie całego kraju. Na wybrzeżu i południowym wschodzie kraju możliwe są przelotne opady deszczu.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Reklama

Będzie ciepło. Termometry wskażą od 21-25 st. C na północy do ok. 30 st. C na południu Polski. Wiatr będzie umiarkowany, głównie na wybrzeżu.

- Cieszmy się niedzielą i słoneczną pogodą, bo będzie to ostatni dzień sprzyjający piknikom przed nadchodzącą zmianą pogody. Co prawda w poniedziałek będzie jeszcze ciepło, ale już burzowo i deszczowo. Po przejściu frontu, od wtorku, będzie już zdecydowanie chłodniej. W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza" - ostrzegła Dąbrowska. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama