Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:21

07:16 15:30

12:34 19:36

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 2°C
  • Ciśnienie 1029 hPa
  • Wiatr S 6 km/h
63
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
172% normy
pm 10
115% normy
Jutro 1°C -4°C
Wtorek 1°C -6°C

Słonecznie i ciepło. Pogoda na niedzielę

W niedzielę będzie ciepło i słonecznie, ale to ostatni taki dzień przed gwałtownym ochłodzeniem, które spodziewane jest we wtorek. - W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza - powiedziała synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grażyna Dąbrowska.

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej niedziela powita mieszkańców Polski zmiennym zachmurzeniem na terenie całego kraju. Na wybrzeżu i południowym wschodzie kraju możliwe są przelotne opady deszczu.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Reklama

Będzie ciepło. Termometry wskażą od 21-25 st. C na północy do ok. 30 st. C na południu Polski. Wiatr będzie umiarkowany, głównie na wybrzeżu.

- Cieszmy się niedzielą i słoneczną pogodą, bo będzie to ostatni dzień sprzyjający piknikom przed nadchodzącą zmianą pogody. Co prawda w poniedziałek będzie jeszcze ciepło, ale już burzowo i deszczowo. Po przejściu frontu, od wtorku, będzie już zdecydowanie chłodniej. W niektórych regionach kraju temperatura spadnie nawet o dziesięć stopni Celsjusza" - ostrzegła Dąbrowska. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy