Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:51

04:14 21:01

16:54 02:02

21°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna 21°C
  • Ciśnienie 1011 hPa
  • Wiatr ESE 15 km/h
29
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
69% normy
pm 10
53% normy
Jutro 32°C 19°C
Środa 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Słonecznie, ale z możliwymi burzami i deszczem. Pogoda na niedzielę

Z upływem dnia będzie przybywało chmur. Na wschodzie i głównie południowym-wschodzie kraju pojawią się przelotne opady deszczu; niewykluczone burze - poinformowała w niedzielę synoptyk Grażyna Dąbrowska.

Reklama

Jak przekazała synoptyk IMGW nie będą to intensywne burze, ale opady deszczu na tych obszarach mogą wynieść do 10 mm. W rejonie Karpat opady mogą być większe - do 15 mm. Po zachodzie słońca burze wraz z przelotnymi opadami mają zaniknąć.

Reklama

Dąbrowska poinformowała, że w niedzielę w całym kraju ma być ciepło. - Od maksymalnie 24 st. C na wschodzie do maksymalnie 27 st. C na południu i miejscami na zachodzie jedynie nad morzem jest chłodniej i w rejonach podgórskich, gdzie temperatura wyniesie ok 19 st. C - wskazała.

Wiatr będzie wiał słabo, z północy. W konsekwencji nad morzem będzie zimniej.

- W nocy powinno się rozchmurzyć w całym kraju. Być może na wschodzie i południowym-wschodzie chmur będzie nieco więcej. Tam będzie zanikający przelotny deszcz. Do rana w całym kraju powinno być bezchmurnie. Miejscami małe zachmurzenie. Pa południu and ranem szczególnie na obszarach przedgórza Sudeckiego i pogórza karpackiego pojawi się mgła. Będzie tam ograniczać widzialność do 300 m. - wskazała synoptyk.

W nocy najchłodniej będzie przed wschodem słońca. Na termometrach będzie od 8 st. C w rejonach podgórskich i na Pomorzu. Na przeważającym obszarze kraju będzie ok 10 st. Najcieplej na Ziemi Lubuskiej - 14 st. C. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama