Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:05

06:19 16:20

15:53 01:00

10°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1013 hPa
  • Wiatr SE 13 km/h
55
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
139% normy
pm 10
110% normy
Jutro 16°C 10°C
Wtorek 17°C 8°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Słoneczna środa i deszczowy czwartek. Najnowsza prognoza pogody

Jak informuje IMGW Polska znajduje się w zasięgu klina wyżowego. W środę praktycznie w całym kraju słonecznie, jedynie na północy kraju możliwe przelotne opady deszczu. W czwartek deszczu można się spodziewać prawie w całej Polsce, jednak już w piątek rozpocznie się słoneczny i ciepły weekend.

W środę w całym kraju słonecznie. Na północnym zachodzie i północy, a zwłaszcza późnym popołudniem nad morzem należy się spodziewać przelotnych opadów deszczu. 

Reklama

Temperatura maksymalna od 21 st. Celsjusza na północy, przez 23 st. w centrum do 24 st. na południu i zachodzie. 

W nocy ze środy na czwartek na północnym zachodzie zachmurzenie duże, w drugiej połowie nocy z większymi przejaśnieniami. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu, początkowo możliwe burze, zwłaszcza nad morzem. 

Temperatura minimalna w pasie od Dolnego Śląska po Podlasie od 13 do 16 st., na północnym zachodzie i południowym wschodzie od 11 do 14, a w obszarach podgórskich od 8 do 11. 

Czwartek

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu, zwłaszcza na północy, wschodzie i południu kraju.

Temperatura maksymalna od 17-18 st. na północy, i zachodzie, przez 20 st. w centrum, do 20 st. na południu Polski. Najcieplej w okolicach Rzeszowa i Lublina, gdzie słupki rtęci wzrosną do 21 st. Celsjusza.

Piątek, sobota, niedziela

Jednak już w piątek rozpocznie się weekend pełny słońca. W piątek temperatury utrzymywać się będą w okolicach 20 st., jednak już w sobotę i niedzielę utrzymywać się będą praktycznie w całym kraju na poziomie 24 st. Celsjusza. Do niedzieli także nie powinno padać.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje