Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:57

07:17 15:30

15:34 04:44

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr W 18 km/h
61
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
161% normy
pm 10
135% normy
Jutro 2°C -1°C
Niedziela 1°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

RMF24: Gwałtowna ulewa nad Szczecinem

Prawobrzeże Szczecina sparaliżowane po burzy. Na głównej drodze wyjazdowej z miasta utworzyła się głęboka kałuża. Woda zebrała się pod wiaduktem kolejowym przy ulicy Struga.

Przez kilkadziesiąt minut nie mogły tam przejechać samochody. Na miejsce przyjechało pogotowie wodociągowe, aby wypompować wodę. Pod wiaduktem utworzył się jednak korek, w którym utknęła m.in. karetka. "To było oberwanie chmury, ulice pozalewane. Studzienki kanalizacyjne nie przyjmowały wody" - napisali internauci na Gorącą Linię RMF FM.

Bardzo pracowite piątkowe popołudnie mają też strażacy. Odebrali co najmniej kilkanaście telefonów z informacjami o zalanych piwnicach.

Burzowe fronty nad Polską

Reklama

W piątek w wielu miejscach w kraju pojawią się burzowe fronty. Synoptycy ostrzegają przed nawałnicami na Mazowszu, w woj. kujawsko-pomorskim, na Pomorzu, w Wielkopolsce, w Zachodniopomorskiem, na Mazurach i na Podlasiu. Wieczorem i w nocy może tam bardzo mocno padać i wiać. 

W czwartek burze i wichury szalały m.in. w Wielkopolsce, w Łódzkiem i w Małopolsce. Strażacy interweniowali ponad 1400 razy. Nawałnice uszkodziły budynki i wyrywały drzewa. Dostaliśmy od Was zdjęcia i filmy dokumentujące szalejący żywioł.

Sprawdź szczegółową prognozę pogody dla Szczecina i okolic, kliknij!


Gorąca Linia RMF24. Prześlij informację, zdjęcie lub film!Informacja własna

RMF24.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: burza | Szczecin | nawałnica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje