Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:59

4:15 21:00

22:015:09

24°C
 • Przeważnie słonecznie
 • Odczuwalna 23°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr NE 9 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
27% normy
pm 10
19% normy
Jutro 28°C 18°C
Czwartek 28°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

​Przed nami chłodny weekend. IMGW ostrzega

Zimno, opady deszczu, a nawet przelotne opady śniegu - taka pogoda czeka nas w nadchodzący weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami.

IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Pojawią się one w nocy z piątku na sobotę i soboty na niedzielę. Obszar wystąpienia zjawiska to północ i centrum Polski.

Reklama

Pierwszy stopień oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

W piątek w ciągu dnia pogoda także nie będzie nas rozpieszczać. Najwyższe temperatury w centralnej Polsce (9 stopni Celsjusza). Najzimniej na Pomorzu (5 stopni). W całym kraju pochmurne niebo. Miejscami także opady: deszczu (południowo-wschodnia, południowa i północno-zachodnia Polska) i śniegu w woj. lubuskim.

W sobotę także nienajlepsza aura. Termometry wskażą od 6 st. na Pomorzu do 12 na Podkarpaciu. W zachodnim i południowym pasie Polski deszczowo.

W niedziele pojawią się pierwsze promienie słońca tego weekendu. Mogą na nie liczyć mieszkańcy północy i północnego wschodu naszego kraju. Obejdzie się także bez opadów. Temperatury od 8 stopni Celsjusza na Pomorzu do 13 na Dolnym Śląsku. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje