Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:47

07:28 16:06

12:39 03:42

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr ESE 17 km/h
53
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
131% normy
pm 10
101% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

​Przed nami chłodny weekend. IMGW ostrzega

Zimno, opady deszczu, a nawet przelotne opady śniegu - taka pogoda czeka nas w nadchodzący weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami.

IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Pojawią się one w nocy z piątku na sobotę i soboty na niedzielę. Obszar wystąpienia zjawiska to północ i centrum Polski.

Reklama

Pierwszy stopień oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

W piątek w ciągu dnia pogoda także nie będzie nas rozpieszczać. Najwyższe temperatury w centralnej Polsce (9 stopni Celsjusza). Najzimniej na Pomorzu (5 stopni). W całym kraju pochmurne niebo. Miejscami także opady: deszczu (południowo-wschodnia, południowa i północno-zachodnia Polska) i śniegu w woj. lubuskim.

W sobotę także nienajlepsza aura. Termometry wskażą od 6 st. na Pomorzu do 12 na Podkarpaciu. W zachodnim i południowym pasie Polski deszczowo.

W niedziele pojawią się pierwsze promienie słońca tego weekendu. Mogą na nie liczyć mieszkańcy północy i północnego wschodu naszego kraju. Obejdzie się także bez opadów. Temperatury od 8 stopni Celsjusza na Pomorzu do 13 na Dolnym Śląsku. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama