Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:30

5:29 19:48

16:561:00

20°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 21°C
 • Ciśnienie 1019 hPa
 • Wiatr NW 20 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
15% normy
pm 10
10% normy
Jutro 25°C 14°C
Czwartek 28°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Zdecydowanie chłodniej, lokalnie sypnie śniegiem

Zima zbliża się wielkimi krokami. Co prawda, na razie biało jest głównie na Podlasiu, ale najbliższe dni również przyniosą lokalne opady śniegu i śniegu połączonego z deszczem. Poczujemy też mocne uderzenie chłodu, bo wartości na termometrach zdecydowanie spadną. Najzimniejsze będą noce, lokalnie przymrozi.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju nadal napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1027 hPa i będzie się wahać.

Reklama

Sobota chłodna i ze sporą ilością chmur. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Najwyższe wartości termometry wskażą we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Zdecydowanie najchłodniej w Białymstoku oraz w Lublinie. Maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Na Podlasiu spodziewane są opady śniegu. Wiatr na ogół umiarkowany i zmienny.

Noc z soboty na niedzielę chłodna. Lokalnie spodziewane są przymrozki. Termometry wskażą od minus 4 stopni Celsjusza na północnym-wschodzie Polski do plus 2 stopni Celsjusza na zachodzie kraju. Widzialność - zwłaszcza nad ranem - mogą utrudniać bardzo gęste mgły. Wiatr na ogół umiarkowany, zmienny.

W niedzielę na niebie będzie pojawiać się słońce, a rozpogodzeń i przejaśnień będzie całkiem sporo. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Nadal chłodno, zwłaszcza na Lubelszczyźnie. Termometry wskażą tam w ciągu dnia zaledwie 1 st. Celsjusza. Zdecydowanie najcieplej we Wrocławiu - maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W poniedziałek na wysokie wartości na termometrach również nie ma co liczyć. W Białymstoku ma być zaledwie 1 st. Celsjusza. Najcieplej we Wrocławiu - maksymalnie do 9 st. Celsjusza. Na zachodzie kraju popada deszcz. W pozostałych regionach znacznie pogodniej i słoneczniej. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. 

 Wtorek znacznie pogodniejszy. Opady deszczu ustąpią i w całym kraju można liczyć na chwile ze słońcem. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Termometry wskażą od od 4 st. Celsjusza w Białymstoku do 9 st. Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Środa również chłodna, ale ze sporą ilością przejaśnień i słońca. Najchłodniej w Białymstoku, gdzie termometry wskażą do 3 stopni Celsjusza. Nieco cieplej we Wrocławiu - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Najbardziej pochmurno na Podlasiu, tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W czwartek na północnym-wschodzie Polski zrobi się zimowo. Na Podlasiu i Warmii Mazurach ma prószyć  śnieg. Z kolei na Pomorzu popada deszcz. W pozostałych regionach sporo przejaśnień, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Zimno. W Białymstoku w ciągu dnia termometry wskażą  0 st. Celsjusza. Nieco cieplej we Wrocławiu - maksymalnie do 5 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W piątek spodziewane jest załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną chmury, z który popada deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem. Na słońce nie ma co liczyć. We wszystkich regionach będzie ponuro. Zimno. Termometry wskażą od 1 st. Celsjusza w Szczecinie do 7 st. Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje