Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:14

6:59 17:45

18:277:07

21°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 20°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr S 7 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

38
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
90% normy
pm 10
62% normy
Jutro 21°C 11°C
Środa 20°C 10°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Wiosna idzie, ale małymi krokami!

Ten tydzień upłynie pod znakiem typowo marcowej aury. Pojawi się słońce, ale nie zabraknie też deszczu. Przed weekendem temperatura wzrośnie i termometry we Wrocławiu pokażą aż 16 st. Celsjusza!

WTOREK

We wtorek w całym kraju będzie słonecznie, choć może pojawić się przejściowe zachmurzenia. Jedynie w województwie lubuskim synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu. Tam też, podobnie jak w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu temperatura wyniesie 11 st. Celsjusza. Najchłodniej, bo tylko 7 st. Celsjusza w Kielcach, Krakowie, Rzeszowie oraz w Białymstoku.

Reklama


ŚRODA

W środę pogoda zacznie kaprysić- zachmurzenie obejmie większą część kraju. Pojawią się też przelotne opady deszczu. Temperatura nieznacznie wzrośnie - na zachodnich krańcach Polski do 12 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Gdańsku, Olsztynie i Lublinie - 8 st. Celsjusza.


CZWARTEK

Czwartek przyniesie lepszą pogodę. Słońce śmielej wyjdzie zza chmur, ponieważ zachmurzenie w całym kraju będzie miało tylko charakter przejściowy. Mimo słoneczniej pogody temperatura na zachodzie kraju nieznacznie spadnie do 10 stopni. W pozostałej części kraju będzie oscylować w okolicach 7-8 st. Celsjusza. 


PIĄTEK

Piątek przyniesie przelotne opady deszczu na północnym zachodzie kraju. O parasolach powinni pamiętać mieszkańcy Szczecina, Gdańska, Olsztyna, Bydgoszczy, Poznania i Zielonej Góry. Słońce będzie za to świecić w południowej Polsce, najmocniej w Krakowie. 

Przed weekendem temperatura wzrośnie w całym kraju. Najcieplej we Wrocławiu, bo aż 16 st. Celsjusza! W województwie podlaskim i lubelskim jedynie 9 stopni. Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Dowiedz się więcej na temat: pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama