Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:56

07:15 16:24

13:33 06:54

3°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1009 hPa
  • Wiatr WNW 26 km/h
8
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
20% normy
pm 10
11% normy
Jutro 1°C -3°C
Sobota 1°C -9°C

Prognozy: W weekend załamanie pogody

Najbliższe dni przyniosą sporo przejaśnień, rozpogodzeń i nieco wyższe wartości na termometrach. W czwartek we Wrocławiu ma być nawet do 5 st. Celsjusza. Niestety, w weekend spodziewane jest załamanie pogody. Nad Polskę napłyną chmury, z których popada deszcz.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż znad Ukrainy. Nadal napływa chłodne kontynentalne powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1022 hPa i będzie spadać.

W środę można liczyć na sporo rozpogodzeń.  Dominować będzie zachmurzenie umiarkowanie i chwil ze słońcem nie zabraknie. Termometry wskażą od minus 1 st. Celsjusza w Białymstoku oraz w Szczecinie do nawet  3 st. Celsjusza w Krakowie oraz w Katowicach. Padać raczej nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Noc ze środy na czwartek chłodna. Na termometrach zobaczymy od minus 6 stopni Celsjusza na północnym-wschodzie kraju do 0 st. Celsjusza na południowym zachodzie. Na ogół pogodnie, jedynie miejscami spodziewane są opady mżawki.  Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Reklama

W czwartek wartości na termometrach jeszcze wzrosną. Najcieplej ma być we Wrocławiu - nawet do 5 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku - 0 st.  Słońca nigdzie nie zabraknie, miejscami niebo będzie wręcz bezchmurne. Opady nie są nigdzie spodziewane. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Piątek również zapowiada się bardzo korzystnie.  Będzie nie tylko słonecznie, ale i na ogół - zwłaszcza jak na grudzień - ciepło. Najwyższe wartości termometry wskażą  we Wrocławiu - do 5 st. Celsjusza, a najniższe w Warszawie - do 1 st. Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


W sobotę spodziewane jest załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz. Na chwile ze słońcem raczej nie ma co liczyć. Niemal w całym kraju zachmurzenie wzrośnie do dużego. Sporadyczne rozpogodzenia możliwe jedynie na Zachodnim Pomorzu.  Termometry wskażą od 1 st. Celsjusza w Warszawie oraz w Białymstoku do 4 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół umiarkowany.

Niedziela z większą ilością przejaśnień i rozpogodzeń, ale deszcz padać nie przestanie. Parasole przydadzą się mieszkańcom wszystkich regionów. Dodatkowo na Zachodnim Pomorzu spodziewane są opady śniegu. Chłodniej. Na termometrach od 0 st. Celsjusza w Rzeszowie do 2 st. Celsjusza w Gdańsku oraz we Wrocławiu. Wiatr na ogół umiarkowany. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy