Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:44

07:28 15:24

21:04 12:39

5°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1008 hPa
  • Wiatr SE 24 km/h
68
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
191% normy
pm 10
150% normy
Jutro 8°C 0°C
Poniedziałek 4°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: W niedzielę do 16 st. C. W kolejnych dniach popada deszcz

Niedziela upłynie pod znakiem typowo wiosennej aury. Będzie nie tylko słonecznie, ale i bardzo ciepło. Termometry wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza. Niestety już na początku tygodnia pogoda zacznie kaprysić i niemal we wszystkich regionach popada deszcz. Dobra wiadomość jest taka, że na termometrach utrzymają się stosunkowo wysokie wartości.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa polarno-morskie powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1004 hPa.

Reklama

Niedziela w całym kraju będzie bardzo ciepła i słoneczna. Termometry w Krakowie wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Gdańsku - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Parasole przydadzą się jedynie mieszkańcom Pomorza Gdańskiego i Małopolski, ale i tam popada tylko przelotnie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W poniedziałek pogoda zacznie kaprysić i niemal w całej Polsce - poza Pomorzem Zachodnim - popada deszcz. Na szczęście na chwile ze słońcem też można liczyć, zachmurzenie umiarkowane się utrzyma, a do dużego wzrośnie jedynie na Podlasiu i na Pomorzu Gdańskim. Będzie nieco chłodniej. Termometry wskażą od 7 stopni Celsjusza w Gdańsku do 12 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

We wtorek nad Polskę nadciągną chmury, z których miejscami popada deszcz. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć, zachmurzenie wzrośnie do dużego. Czeka nas też ochłodzenie. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza w Gdańsku do 11 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama