Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:26

07:28 16:06

12:39 03:42

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 999 hPa
  • Wiatr E 7 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
157% normy
pm 10
124% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Uwaga na silny wiatr. Na termometrach nawet do 11 st. C

Najbliższe dni upłyną pod znakiem zmiennej i bardzo kapryśnej aury. Lokalnie popada deszcz, ale pojawi się też słońce. Synoptycy ostrzegają, że dokuczy przede wszystkim silny wiatr, który może osiągać w porywach nawet do 75 kilometrów na godzinę. Najbardziej słoneczna ma być sobota. Wyraźny przełom w pogodzie przyniesie poniedziałek. Na termometrach zobaczymy nawet do 11 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, wraz z frontem atmosferycznym napływa dosyć chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1027 hPa i będzie rosło.

Reklama

Piątek upłynie pod znakiem na ogół deszczowej i pochmurnej aury. Parasole nie przydadzą się jedynie mieszkańcom regionów południowo-wschodnich. Tam dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Dobra wiadomość jest taka, że na termometrach zobaczymy wysokie - jak na grudzień - wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 10 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Lublinie - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Dokuczy jednak silny wiatr, osiągający w porywach nawet do 75 kilometrów na godzinę.  Tak mocno wiać ma na Pomorzu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama