Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:25

5:31 19:41

7:5123:49

21°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 20°C
 • Ciśnienie 1027 hPa
 • Wiatr NNW 33 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

14
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
33% normy
pm 10
22% normy
Jutro 21°C 11°C
Sobota 23°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Przymrozki i silny wiatr. W górach popada śnieg

Jesienna słota mocno nam się da we znaki. Na wyraźną poprawę pogody w najbliższych dniach nie ma co liczyć. Słońca będzie jak na lekarstwo, chmury zdominują niebo, a parasole przydadzą się nam niemal codziennie. Co więcej, w górach poprószy śnieg, a w nocy spodziewane są lokalne przymrozki. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy maksymalnie do 12 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, wraz z frontem atmosferycznym do kraju napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.  Ciśnienie w Warszawie wynosi 1003 hPa i będzie rosło.

Reklama

Czwartek do końca dnia na ogół pochmurny i deszczowy. Na nieliczne przejaśnienia można liczyć jedynie na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie. W pozostałych regionach ponuro. Zachmurzenie wzrośnie do dużego. Przydadzą się też parasole, bo w wielu regionach popada. Najbardziej deszczowo ma być w regionach zachodnich. W dolinach karpackich możliwy również deszcz ze śniegiem, a w Karpatach i Karkonoszach opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 85 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza do 12 stopni Celsjusza w Gdańsku.

Noc z czwartku na piątek na ogół z umiarkowanym zachmurzeniem. Miejscami popada deszcz, a w górach deszcz połączony ze śniegiem i śnieg. Widzialność będą ograniczać bardzo gęste mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza do  siedmiu stopni Celsjusza. W dolinach karpackich i sudeckich spodziewane są przymrozki sięgające minus 2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, na północy i zachodzie miejscami umiarkowany, na wybrzeżu porywisty, z kierunków północnych.

Piątek upłynie pod znakiem opadów deszczu i dużego zachmurzenia. Na sporadyczne przejaśnienia oraz na chwile ze słońcem można liczyć jedynie w regionach południowych. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego. Opady deszczu spodziewane są niemal wszędzie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza w Olsztynie do 12 stopni Celsjusza we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.


W sobotę na wyraźną poprawę pogody nie ma co liczyć. Deszcz przestanie padać jedynie na Warmii i Mazurach oraz na Kujawach i Pomorzu. Tam też można liczyć na sporadyczne przejaśnienia. W pozostałych regionach pochmurno i deszczowo. Na wysokie wartości na termometrach też nie ma co liczyć. Maksymalnie wskażą one od 8 stopni Celsjusza w Katowicach, Kielcach i w Łodzi do 13 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje