Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:26

7:00 15:42

13:521:00

-3°C
 • Zachmurzenie umiarkowane
 • Odczuwalna -4°C
 • Ciśnienie 1037 hPa
 • Wiatr ENE 7 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

77
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zła
pm 2.5
240% normy
pm 10
189% normy
Jutro 3°C 0°C
Poniedziałek 3°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Powrót upałów. Na termometrach nawet do 30 st. C

Ciepło, cieplej, gorąco. Już jutro na termometrach zobaczymy nawet do 30 stopni Celsjusza! Weekend również upłynie pod znakiem typowo letniej aury. Słońca nigdzie nie zabraknie, a wartości na termometrach będą sukcesywnie rosły. Synoptycy zapewniają, że taka korzystna pogoda utrzyma się dłużej i będzie nas rozpieszczać przez co najmniej kilka dni.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie.  Ciśnienie w Warszawie wynosi  1026 hPa i będzie spadać.

Reklama

Środa w całym kraju pogodna i ciepła. Termometry wskażą nawet do 27 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu i w Lublinie. Nieco chłodniej jedynie w Gdańsku, Olsztynie i w Białymstoku - maksymalnie do 23 stopni Celsjusza. Umiarkowane zachmurzenie się utrzyma i chwil ze słońcem raczej nigdzie nie zabraknie. Opady deszczu raczej nie są spodziewane. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W czwartek do Polski powrócą upały. Na termometrach zobaczymy od 25 stopni Celsjusza w Gdańsku, Olsztynie oraz w Białymstoku do nawet 30 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Słońce znów będzie wygrywać z chmurami. Parasole też nam się nie przydadzą, bo padać w żadnym regionie raczej nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Pogodowy scenariusz na piątek przedstawia się bardzo podobnie jak w czwartek. Termometry wskażą od 26 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 30 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Umiarkowane i małe zachmurzenie się utrzyma, a chwil ze słońcem sukcesywnie będzie przybywać. Deszcz raczej padać nie powinien. Powieje umiarkowany i słaby wiatr.

Sobota słoneczna i ciepła w całym kraju. Biegunem ciepła podobnie jak w poprzednich dniach będzie Wrocław, gdzie termometry wskażą nawet do 30 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach tylko nieco chłodniej - maksymalnie od 26 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 29 stopni Celsjusza w Łodzi. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Słońca w każdym regionie mnóstwo. Dominować będzie zachmurzenie małe i umiarkowane.

Niedziela również upłynie pod znakiem bardzo korzystnej aury. Termometry wskażą od  25 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 29 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Chmur będzie jednak nieco więcej niż w poprzednich dniach, ale można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Deszcz raczej nie jest spodziewany.


Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama