Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:30

6:44 16:57

8:2521:00

2°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 5°C
 • Ciśnienie 1024 hPa
 • Wiatr SW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

52
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
126% normy
pm 10
100% normy
Jutro 2°C -6°C
Środa 1°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Powrót lata. Na termometrach nawet do 31 st. C

To jeszcze nie koniec lata. Najbliższe dni przyniosą wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią, słońca będzie mnóstwo, a na termometrach zobaczymy nawet do 31 stopni Celsjusza! Tak korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

We wtorek na wysokie wartości jeszcze nie ma co liczyć. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni Celsjusza w Gdańsku do maksymalnie 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Miejscami popada. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, lokalnie wzrastające do dużego. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Środa przyniesie zdecydowaną poprawę aury. Opady deszczu ustąpią, słońce wygra z chmurami, a na termometrach zobaczymy nawet do 27 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w w Gdańsku, Olsztynie oraz w Białymstoku - maksymalnie do 23 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Padać nigdzie nie powinno.

W czwartek odczujemy jeszcze mocniejsze uderzenie ciepła. Na Dolnym Śląsku termometry wskażą  nawet do 31 stopni Celsjusza. Bardzo ciepło ma być również w Zielonej Górze - nawet do 30 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach co prawda aż  tak upalnie nie będzie, ale chłód nam nie grozi. Na termometrach zobaczymy od 25 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 28 stopni Celsjusza w Katowicach. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama