Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:42

4:42 20:42

16:051:00

29°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 28°C
 • Ciśnienie 1009 hPa
 • Wiatr NNE 13 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
26
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
62% normy
pm 10
42% normy
Jutro 29°C 17°C
Wtorek 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Powrót lata. Na termometrach nawet do 31 st. C

To jeszcze nie koniec lata. Najbliższe dni przyniosą wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią, słońca będzie mnóstwo, a na termometrach zobaczymy nawet do 31 stopni Celsjusza! Tak korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

We wtorek na wysokie wartości jeszcze nie ma co liczyć. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni Celsjusza w Gdańsku do maksymalnie 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Miejscami popada. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, lokalnie wzrastające do dużego. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Środa przyniesie zdecydowaną poprawę aury. Opady deszczu ustąpią, słońce wygra z chmurami, a na termometrach zobaczymy nawet do 27 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w w Gdańsku, Olsztynie oraz w Białymstoku - maksymalnie do 23 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Padać nigdzie nie powinno.

W czwartek odczujemy jeszcze mocniejsze uderzenie ciepła. Na Dolnym Śląsku termometry wskażą  nawet do 31 stopni Celsjusza. Bardzo ciepło ma być również w Zielonej Górze - nawet do 30 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach co prawda aż  tak upalnie nie będzie, ale chłód nam nie grozi. Na termometrach zobaczymy od 25 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 28 stopni Celsjusza w Katowicach. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama