Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:30

07:15 17:24

18:37 10:11

6°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 2°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WNW 18 km/h
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
9% normy
Jutro 10°C 1°C
Poniedziałek 12°C 3°C

Prognozy: Powrót lata. Na termometrach nawet do 31 st. C

To jeszcze nie koniec lata. Najbliższe dni przyniosą wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu ustąpią, słońca będzie mnóstwo, a na termometrach zobaczymy nawet do 31 stopni Celsjusza! Tak korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie rosnąć.

We wtorek na wysokie wartości jeszcze nie ma co liczyć. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni Celsjusza w Gdańsku do maksymalnie 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Miejscami popada. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, lokalnie wzrastające do dużego. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Środa przyniesie zdecydowaną poprawę aury. Opady deszczu ustąpią, słońce wygra z chmurami, a na termometrach zobaczymy nawet do 27 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w w Gdańsku, Olsztynie oraz w Białymstoku - maksymalnie do 23 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Padać nigdzie nie powinno.

Reklama

W czwartek odczujemy jeszcze mocniejsze uderzenie ciepła. Na Dolnym Śląsku termometry wskażą  nawet do 31 stopni Celsjusza. Bardzo ciepło ma być również w Zielonej Górze - nawet do 30 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach co prawda aż  tak upalnie nie będzie, ale chłód nam nie grozi. Na termometrach zobaczymy od 25 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 28 stopni Celsjusza w Katowicach. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne