Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Jutro 23:48

07:32 16:01

11:46 01:00

0°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr SSE 7 km/h
55
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
139% normy
pm 10
108% normy
Jutro 4°C 1°C
Piątek 5°C 1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na weekend

Najbliższy weekend przyniesie zmiany w pogodzie, a sprawcą zamieszania będzie wkraczający do Polski front atmosferyczny. Przydadzą się parasole, bo w wielu regionach popada deszcz. Dobra wiadomość jest taka, że na chwile ze słońcem również można liczyć, a na termometrach utrzymają się stosunkowo wysokie wartości. W Zielonej Górze i we Wrocławiu ma być nawet do 15 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, jedynie na północnym-zachodzie zaznacza się wpływ niżu. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1025 hPa i będzie spadać.

Reklama

Noc z piątku na sobotę na ogół pochmurna, jedynie lokalnie pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Widzialność będą ograniczać gęste mgły, na północy i zachodzie kraju popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 0 stopni Celsjusza na południowym-wschodzie kraju do nawet 11 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. Powieje na ogół słaby i umiarkowany wiatr.

Sobota przyniesie zmianę aury. Niemal w całym kraju, poza regionami południowo-wschodnimi i północno-wschodnimi, popada deszcz. Na szczęście, na chwile ze słońcem również można liczyć. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Termometry również wskażą na ogół optymistyczne i stosunkowo wysokie wartości. Najcieplej będzie w Zielonej Górze - nawet do 15 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku- maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę opady deszczu będą stopniowo ustępować, a utrzymają się jedynie na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz na Pomorzu Gdańskim. W pozostałych regionach na ogół pogodnie. Na chwile ze słońcem można liczyć niemal w każdym zakątku Polski, poza Podlasiem, gdzie zachmurzenie wzrośnie do dużego. Na ogół ciepło. Na termometrach zobaczymy od 12 stopni Celsjusza w Białymstoku do 15 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W poniedziałek nie warto wychodzić z domu bez parasola, bo opady deszczu spodziewane są we wszystkich regionach Polski. Słońce też się pojawi, bo dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach nadal optymistyczne i stosunkowo wysokie. We Wrocławiu oraz w Zielonej Górze ma być nawet do 15 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku oraz w Lublinie - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend! 


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL