Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:12

7:00 15:42

13:521:00

0°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna -3°C
 • Ciśnienie 1037 hPa
 • Wiatr ENE 11 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

77
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zła
pm 2.5
240% normy
pm 10
189% normy
Jutro 3°C 0°C
Poniedziałek 3°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na weekend

Najbliższy weekend przyniesie zmiany w pogodzie, a sprawcą zamieszania będzie wkraczający do Polski front atmosferyczny. Przydadzą się parasole, bo w wielu regionach popada deszcz. Dobra wiadomość jest taka, że na chwile ze słońcem również można liczyć, a na termometrach utrzymają się stosunkowo wysokie wartości. W Zielonej Górze i we Wrocławiu ma być nawet do 15 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, jedynie na północnym-zachodzie zaznacza się wpływ niżu. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1025 hPa i będzie spadać.

Reklama

Noc z piątku na sobotę na ogół pochmurna, jedynie lokalnie pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Widzialność będą ograniczać gęste mgły, na północy i zachodzie kraju popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 0 stopni Celsjusza na południowym-wschodzie kraju do nawet 11 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. Powieje na ogół słaby i umiarkowany wiatr.

Sobota przyniesie zmianę aury. Niemal w całym kraju, poza regionami południowo-wschodnimi i północno-wschodnimi, popada deszcz. Na szczęście, na chwile ze słońcem również można liczyć. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Termometry również wskażą na ogół optymistyczne i stosunkowo wysokie wartości. Najcieplej będzie w Zielonej Górze - nawet do 15 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku- maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę opady deszczu będą stopniowo ustępować, a utrzymają się jedynie na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz na Pomorzu Gdańskim. W pozostałych regionach na ogół pogodnie. Na chwile ze słońcem można liczyć niemal w każdym zakątku Polski, poza Podlasiem, gdzie zachmurzenie wzrośnie do dużego. Na ogół ciepło. Na termometrach zobaczymy od 12 stopni Celsjusza w Białymstoku do 15 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W poniedziałek nie warto wychodzić z domu bez parasola, bo opady deszczu spodziewane są we wszystkich regionach Polski. Słońce też się pojawi, bo dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach nadal optymistyczne i stosunkowo wysokie. We Wrocławiu oraz w Zielonej Górze ma być nawet do 15 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku oraz w Lublinie - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend! 


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama