Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:46

7:30 16:07

19:159:01

-6°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna -13°C
 • Ciśnienie 1010 hPa
 • Wiatr E 17 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  6
  Umiarkowe

  Warunki atmosferyczne dobre, umiarkowane ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

56
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
144% normy
pm 10
108% normy
Jutro -4°C -8°C
Piątek -5°C -7°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na sylwestra i Nowy Rok

Na białe i mroźne święta Bożego Narodzenia raczej nie ma co liczyć. Za to ostatnie dni grudnia mają przynieść opady śniegu. Prószyć ma przede wszystkim na południu Polski. Przymrozi tylko lokalnie.

Poniedziałek, 29 grudnia powita nas pochmurną aurą. Nieliczne przejaśnienia spodziewane są jedynie na Mazowszu. Miejscami - na Warmii i Mazurach oraz na Podlasiu - spodziewane są przymrozki. W pozostałych regionach utrzymają się dodatnie wartości na termometrach. Zdecydowanie najcieplej we Wrocławiu - do 4 stopni Celsjusza. Lokalnie poprószy - zwłaszcza w Małopolsce, na Śląsku, Dolnym Śląsku oraz w Świętokrzyskiem. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Reklama

Wtorek, 30 grudnia ma przynieść znacznie więcej słońca. Duże zachmurzenie utrzyma się jedynie na krańcach południowych i południowo-wschodnich. Lokalnie poprószy - między innymi na Śląsku, w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Chłodniej. Na termometrach zobaczymy od minus 2 stopni Celsjusza w Białymstoku oraz w Olsztynie do plus 3 stopni Celsjusza w Krakowie i we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W ostatni dzień grudnia na duże ilości słońca raczej nie ma co liczyć. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewanych jest na Pomorzu Gdańskim oraz na Pomorzu Zachodnim i w Lubuskiem. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego. Najchłodniej w Kielcach - minus 3 st. Celsjusza, a najcieplej w Gdańsku i we Wrocławiu - do plus 2 stopni Celsjusza. Na południu kraju poprószy. Śnieg spodziewany jest w Małopolsce, na Śląsku, Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie.

Nowy Rok z lekkim mrozem. Najchłodniej w Szczecinie oraz w Białymstoku i w Lublinie - minus 2 st. Celsjusza, a najcieplej we Wrocławiu oraz w Łodzi - 1 st. Celsjusza. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń na północy oraz na zachodzie kraju, tam dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, w pozostałych regionach wzrośnie do dużego. Poprószy tylko miejscami - głównie na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie oraz w Małopolsce i na Śląsku. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL