Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:57

07:12 17:28

13:10 20:37

12°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 13°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr S 9 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
83% normy
pm 10
56% normy
Jutro 19°C 11°C
Piątek 16°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na sylwestra i kolejne dni

2016 roku pożegnamy na ogół optymistyczną, w dużej mierze słoneczną aurą. W sylwestrową noc chwyci mróz i termometry wskażą nawet minus 9 stopni Celsjusza. Nowy 2017 rok powitamy nieco bardziej kapryśną aurą. Wyraźniejszych zmian w pogodzie należy się spodziewać już w poniedziałek, 2 stycznia.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa polarno-morskie powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1032 hPa i będzie spadać. 

Reklama

2016 rok pożegnamy bardzo korzystną aurą. Niemal w całym kraju będzie bardzo słonecznie. Do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie w regionach północnych  - na Pomorzu Zachodnim, Pomorzu Gdańskim, Kujawach i Pomorzu oraz na Warmii i Mazurach. W pozostałych regionach bardzo pogodnie. Wartości na termometrach - jak na grudzień - stosunkowo wysokie. Maksymalnie termometry wskażą od 1 st. Celsjusza w Białymstoku oraz w Olsztynie, do nawet 4 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie na wybrzeżu silny i porywisty.

Sylwestrowa noc na ogół z umiarkowanym zachmurzeniem. Lokalnie pojawią się opady śniegu, śniegu połączonego z deszczem i deszczu. Miejscami widzialność będą ograniczać gęste mgły. Mroźno. Temperatura minimalna wyniesie od minus 7 stopni Celsjusza na południu kraju do plus 1 st. Celsjusza na północy. W dolinach karpackich temperatura może spaść nawet do minus 9 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na wybrzeżu silny i porywisty.

Nowy rok powitamy bardzo optymistyczną pogodą. Chwil ze słońcem nigdzie nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, a padać raczej nigdzie nie powinno. Termometry wskażą dodatnie wartości, maksymalnie od 0 stopni Celsjusza w Rzeszowie do 4 stopni Celsjusza w Krakowie i w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie na wybrzeżu porywisty.


W poniedziałek pogoda zacznie kaprysić. Nad zachodnie i północne regiony nadciągną chmury, z których popada deszcz. W pozostałych regionach nadal pogodnie, utrzyma się umiarkowane zachmurzenie i padać raczej nie powinno. Wartości na termometrach bez większych zmian. Maksymalnie wskażą od minus 1 st. Celsjusza w Rzeszowie do plus 3 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie na wybrzeżu porywisty.Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL