Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:05

07:13 17:26

18:16 08:59

10°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 7°C
  • Ciśnienie 1008 hPa
  • Wiatr SW 18 km/h
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
10% normy
Jutro 9°C 3°C
Niedziela 10°C 1°C

Prognozy pogody na początek marca

Marzec powita nas bardzo korzystną aurą. Będzie nie tylko słonecznie, ale i bardzo ciepło. W najbliższą sobotę termometry w Krakowie wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza. Taka optymistyczna tendencja utrzyma się co najmniej do końca tygodnia.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 998 hPa i będzie  się wahać.

W środę pogoda zacznie nieco kaprysić. Miejscami, głównie w regionach południowych, centralnych,  wschodnich oraz północno-wschodnich, popada deszcz. Na szczęście głównie przelotny. Dobra wiadomość jest taka, że na chwile ze słońcem można liczyć w każdym zakątku Polski. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Termometry wskażą wysokie wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 10 stopni Celsjusza, z kolei najchłodniej w Gdańsku - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Reklama

W czwartek niebo nad Polską zdominują chmury, z których popada deszcz. Na więcej chwil ze słońcem można liczyć jedynie na Lubelszczyźnie, Dolnym Śląsku oraz na Podkarpaciu. Mieszkańcom pozostałych regionów przydadzą się parasole. Dobra wiadomość jest taka, że będzie ciepło. Wartości na termometrach wzrosną nawet do 11 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Z kolei najchłodniej będzie w Olsztynie - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Prognozy na piątek są bardzo obiecujące. Przelotne opady deszczu utrzymają się jedynie na Pomorzu Gdańskim oraz na Warmii i Mazurach.  W pozostałych regionach na ogół słonecznie, chmury tylko co jakiś czas będą pojawiać się na niebie. Wzrosną też wartości na termometrach. We Wrocławiu ma być nawet do 12 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Gdańsku i w Białymstoku - maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W sobotę poczujemy smak wiosny, a może nawet i lata. W Krakowie termometry wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza! W pozostałych regionach również możemy liczyć na dwucyfrowe wartości na termometrach. Nieco chłodniej będzie tylko w Gdańsku - maksymalnie do 9 stopni Celsjusza. Poza tym padać nigdzie powinno i można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W niedzielę do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie na Warmii i Mazurach oraz na Zachodnim Pomorzu. W pozostałych regionach umiarkowane zachmurzenie się utrzyma i można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Nadal bardzo ciepło. Termometry wskażą nawet do 15 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Krakowie.  Nieco chłodniej w Gdańsku - maksymalnie do 9 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy