Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:23

6:46 16:55

8:0219:49

-1°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 0°C
 • Ciśnienie 1027 hPa
 • Wiatr WSW 4 km/h
 • Dla biegaczy
  2
  Bardzo złe

  Bardzo zła pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

58
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
153% normy
pm 10
125% normy
Jutro 1°C -4°C
Wtorek 1°C -5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na początek marca

Marzec przywita nas bardzo korzystną, typowo wiosenną aurą. W najbliższych dniach temperatura wzrośnie do 13 stopni Celsjusza. Biegunem ciepła będzie Wrocław. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę słońce będzie wygrywać z chmurami. Początek przyszłego tygodnia zapowiada się już bardziej deszczowo, ale nadal będzie ciepło.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, z zachodu na wschód przemieszcza się front atmosferyczny. Nadal napływa powietrze polarnomorskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1011 hPa i będzie spadać.

Reklama

Jak wynika z obecnych prognoz, pogoda będzie dla nas bardzo łaskawa. W sobotę zachmurzenie na ogół będzie umiarkowane, a do dużego wzrośnie jedynie na Pomorzu Gdańskim oraz na Warmii i Mazurach. W pozostałych regionach chwil ze słońcem będzie bardzo dużo. Co więcej, termometry będą wskazywać typowo wiosenne wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku i w Olsztynie do nawet 12 stopni Celsjusza w Krakowie oraz wew Wrocławiu. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany. 

Niedziela zapowiada się równie optymistycznie. Duże zachmurzenie spodziewane jest jedynie na Podlasiu, Lubelszczyźnie oraz na Zachodnim Pomorzu. W pozostałym regionie rozpogodzeń i przejaśnień ma być znacznie więcej. Słońca także nie zabraknie. Termometry będą z kolei wskazywać jeszcze wyższe wartości niż w sobotę. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 13 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Przyszły tydzień przyniesie nieco odmienną tendencję. Nad Polskę napłyną chmury, z których miejscami, głównie na Podkarpaciu, popada deszcz. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewanych jest na krańcach zachodnich. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do 11 stopni Celsjusza w Krakowie oraz w Zielonej Górze. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Wtorek przyniesie pochmurną aurę w całym kraju. Nieliczne przejaśnienia spodziewane są jedynie na Zachodnim Pomorzu. W pozostałych regionach słońca jak na lekarstwo, spodziewane są to - głównie przelotne opady deszczu. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza w Olsztynie do 9 stopni Celsjusza w Krakowie, we Wrocławiu oraz w Szczecinie. Wiatr na ogół słaby o umiarkowany.


W środę na przejaśnienia i rozpogodzenia można liczyć jedynie na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce oraz w Lubuskiem. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego, spodziewane są też opady deszczu. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 11 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Czwartek przyniesie dużo bardziej korzystną aurę. Opady deszczu utrzymają się jedynie na Podlasiu, w pozostałych regionach zagości słońce, zachmurzenie będzie na ogół umiarkowane. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza w Lublinie do 8 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

W piątek znowu nad Polską zaczną dominować chmury, ale sporadyczne przejaśnienia też są spodziewane, zwłaszcza na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie. Wartości na termometrach wyraźnie wzrosną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 11 stopni Celsjusza w Poznaniu oraz w Szczecinie.

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Dowiedz się więcej na temat: prognoza | pogoda

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL