Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Jutro 23:57

05:00 20:23

00:38 16:53

18°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 17°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr S 11 km/h
18
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
44% normy
pm 10
33% normy
Jutro 20°C 14°C
Czwartek 22°C 16°C

Prognozy pogody na pierwsze dni stycznia

Sporo chwil ze słońcem, przelotne opady deszczu i temperatura maksymalna nawet do 8-9 stopni Celsjusza - takie są prognozy na najbliższe dni. Zimy jak nie było tak nie ma. O śniegu nie ma nawet mowy.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem napływać będzie ciepłe powietrze polarnomorskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1013 hPa i będzie się wahać.

W piątek, 3 stycznia zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane oraz duże. Lokalnie spodziewane są opady deszczu. Termometry nadal mają wskazywać wysokie, dodatnie wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza w Białymstoku do 6 stopni we Wrocławiu. Synoptycy ostrzegają zwłaszcza przed mgłami, które mogą znacznie ograniczać widzialność. Wiatr na ogół ma być umiarkowany, jedynie na wybrzeżu wzrastający do dużego.

Reklama

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie na ogół ma być duże, ale z większymi przejaśnieniami. Lokalnie spodziewane są opady deszczu. Temperatura będzie się wahać od minus 2 stopni Celsjusza do plus 2 stopni Celsjusza. Widzialność nadal mają ograniczać bardzo gęste mgły. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany. 

Sobota, 4 stycznia w całym kraju na ogół pogoda, zachmurzenie ma być na ogół umiarkowane, jedynie na Podlasiu wzrastające do dużego. Tam też spodziewane są lokalne opady deszczu. Termometry nadal mają wskazywać wysokie wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 8 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół ma być słaby i umiarkowany. 

Niedziela, 5 stycznia ma być najpogodniejsza na południu i zachodzie kraju, tam zachmurzenie ma być umiarkowane, a chwil ze słońcem całkiem sporo. Im dalej na północ, tym chmur ma być więcej. Na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz na Pomorzu gdańskim spodziewane są opady deszczu. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 9 stopni Celsjusza we Wrocławiu.

W poniedziałek, 6 stycznia na chwile ze słońcem można liczyć w każdym regionie kraju. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane. Padać nigdzie powinno, a na termometrach nadal wysokie - zwłaszcza jak na styczeń  - wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 8 stopni Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | temperatura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne