Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 2:42

07:10 17:31

17:45 06:35

10°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 10°C
  • Ciśnienie 1017 hPa
  • Wiatr S 7 km/h
37
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
88% normy
pm 10
69% normy
Jutro 17°C 7°C
Piątek 10°C 5°C

Prognozy pogody na najbliższy weekend

Prognozy na najbliższy weekend nie są optymistyczne. Przydadzą się parasole, bo w wielu regionach popada deszcz i deszcz połączony ze śniegiem. Słońce będzie pojawiać się jedynie sporadycznie, dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Dobra wiadomość jest taka, że utrzymają się wysokie wartości na termometrach. Miejscami będzie nawet do 9-10 st. Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1013 hPa i będzie powoli rosło.

Piątek z opadami deszczu niemal w całym kraju. Do umiarkowanego zachmurzenie zmaleje jedynie na zachodzie oraz w północno-zachodnich regionach kraju. Tam też można liczyć na słońce. W pozostałych regionach ponuro. Synoptycy ostrzegają również, że w Tatrach popada śnieg. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami porywisty. Dobra wiadomość jest taka, że utrzymają się wysokie temperatury. Zdecydowanie najcieplej będzie w Rzeszowie, nawet do 9 stopni Celsjusza, z kolei najchłodniej w Olsztynie - maksymalnie do 3 stopni Celsjusza.

Reklama


Noc  z piątku na sobotę na ogół pochmurna. Miejscami popada śnieg oraz śnieg połączony z deszczem, z kolei w górach śnieg. Miejscami chwyci mróz. Termometry wskażą od minus 3 stopni Celsjusza na Pomorzu do 2 stopni Celsjusza na zachodzie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami porywisty.

Sobota również z opadami deszczu. Dodatkowo na Lubelszczyźnie oraz na Podlasiu popada deszcz połączony ze śniegiem, a w górach śnieg. Najwięcej przejaśnień oraz rozpogodzeń na południu kraju. Nadal ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza w Olsztynie do nawet 6 stopni Celsjusza w Zielonej Górze. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na Wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 70 kilometrów na godzinę.


Prognozy na niedzielę są fatalne. W całym kraju popada deszcz, a miejscami deszcz połączony ze śniegiem. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć, dominować będzie zachmurzenie duże oraz całkowite. Powieje na ogół umiarkowany, a miejscami silny wiatr. Dobra wiadomość jest taka, że wzrosną wartości na termometrach. W Krakowie, Wrocławiu oraz w Zielonej Górze będzie nawet do 10 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje