Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:49

7:36 15:24

11:0820:19

1°C
 • Zachmurzenie małe
 • Odczuwalna -1°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr NE 9 km/h
 • Dla biegaczy
  4
  Umiarkowane

  Nienajlepsza aura dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

63
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
173% normy
pm 10
142% normy
Jutro 1°C -3°C
Piątek 0°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższy weekend

Prognozy na najbliższy weekend nie są optymistyczne. Przydadzą się parasole, bo w wielu regionach popada deszcz i deszcz połączony ze śniegiem. Słońce będzie pojawiać się jedynie sporadycznie, dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Dobra wiadomość jest taka, że utrzymają się wysokie wartości na termometrach. Miejscami będzie nawet do 9-10 st. Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1013 hPa i będzie powoli rosło.

Reklama

Piątek z opadami deszczu niemal w całym kraju. Do umiarkowanego zachmurzenie zmaleje jedynie na zachodzie oraz w północno-zachodnich regionach kraju. Tam też można liczyć na słońce. W pozostałych regionach ponuro. Synoptycy ostrzegają również, że w Tatrach popada śnieg. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami porywisty. Dobra wiadomość jest taka, że utrzymają się wysokie temperatury. Zdecydowanie najcieplej będzie w Rzeszowie, nawet do 9 stopni Celsjusza, z kolei najchłodniej w Olsztynie - maksymalnie do 3 stopni Celsjusza.


Noc  z piątku na sobotę na ogół pochmurna. Miejscami popada śnieg oraz śnieg połączony z deszczem, z kolei w górach śnieg. Miejscami chwyci mróz. Termometry wskażą od minus 3 stopni Celsjusza na Pomorzu do 2 stopni Celsjusza na zachodzie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami porywisty.

Sobota również z opadami deszczu. Dodatkowo na Lubelszczyźnie oraz na Podlasiu popada deszcz połączony ze śniegiem, a w górach śnieg. Najwięcej przejaśnień oraz rozpogodzeń na południu kraju. Nadal ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza w Olsztynie do nawet 6 stopni Celsjusza w Zielonej Górze. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a na Wybrzeżu silny i osiągający w porywach nawet do 70 kilometrów na godzinę.


Prognozy na niedzielę są fatalne. W całym kraju popada deszcz, a miejscami deszcz połączony ze śniegiem. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć, dominować będzie zachmurzenie duże oraz całkowite. Powieje na ogół umiarkowany, a miejscami silny wiatr. Dobra wiadomość jest taka, że wzrosną wartości na termometrach. W Krakowie, Wrocławiu oraz w Zielonej Górze będzie nawet do 10 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama