Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:42

07:13 17:26

18:16 08:59

9°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 3°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WSW 28 km/h
9
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
21% normy
pm 10
14% normy
Jutro 9°C 2°C
Niedziela 10°C 1°C

Prognozy pogody na najbliższe dni: Nawet do 12 st. Celsjusza

Wiosna w lutym? To całkiem możliwe. W najbliższych dniach termometry będą wskazywać bardzo wysokie wartości sięgające nawet 12 stopni Celsjusza! Chwil ze słońcem nie zabraknie, ale przydadzą się też parasole, bo miejscami popada deszcz. Synoptycy ostrzegają też przed silnym wiatrem, który będzie osiągał w porywach nawet do 90 kilometrów na godzinę. W górach powieje halny. Taka ciepła aura utrzyma się co najmniej przez kilka dni. Przynajmniej tak wynika z długoterminowych prognoz.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa coraz cieplejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1022 hPa i będzie spadać. 

Sobota ciepła w całym kraju i z dużą ilością przejaśnień. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Najwyższe wartości wskażą termometry w Zielonej Górze - nawet do 11 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Białymstoku, Lublinie oraz w Rzeszowie - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany, a w górach silny wiatr osiągający w porywach nawet do 75 kilometrów na godzinę. W Tatrach dokuczy halny.

Reklama

Noc z soboty na niedzielę na ogół pogodna i z umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry wskażą od minus 2 st. Celsjusza na wschodzie do plus 2 stopni Celsjusza na zachodzie. Powieje na ogół umiarkowany, a w górach silny wiatr osiągający w porywach nawet do 75 kilometrów na godzinę. W Tatrach - halny.


W niedzielę chwil ze słońcem nie zabraknie, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Nadal ciepło. W Krakowie termometry wskażą nawet do 11 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Olsztynie, Białymstoku oraz w Gdańsku - maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a w górach silny i osiągający w porywach nawet do 90 kilometrów na godzinę.


Poniedziałek bardzo ciepły, ale z opadami deszczu w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza w Białymstoku i Olsztynie do nawet 11 stopni Celsjusza w Krakowie oraz we Wrocławiu. Chwil ze słońcem całkiem sporo. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.


We wtorek nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Dominować będzie zachmurzenie duże. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Wartości na termometrach nadal bardzo wysokie. W Krakowie będzie nawet do 12 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Gdańsku, Olsztynie oraz w Szczecinie - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy