Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 2:33

06:17 18:41

08:36 19:55

7°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr SSW 4 km/h
18
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
44% normy
pm 10
31% normy
Jutro 20°C 6°C
Poniedziałek 22°C 9°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni i weekend

Pochmurna aura utrzyma się jeszcze tylko w środę. Kolejne dni mają przynieść wyraźną poprawę. Na niebie pojawi się znacznie więcej słońca, a na termometrach zobaczymy nawet do 8 st. Celsjusza. Najcieplej ma być we Wrocławiu. Korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1025 hPa i będzie rosło.

Reklama

Środa do końca dnia pochmurna. Na słońce nie ma co liczyć. Miejscami, głównie na zachodzie i w centrum kraju, popada deszcz. Na termometrach dodatnie wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie w Gdańsku - nawet do 6 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Krakowie, Katowicach i Rzeszowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Czwartek ma przynieść wyraźną poprawę pogody. W całym kraju można liczyć na chwile ze słońcem. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby. Nadal ciepło. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza w Krakowie do nawet 7 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Padać raczej nie powinno.

Piątek jeszcze bardziej słoneczny. Miejscami niebo będzie wręcz bezchmurne. Wartości na termometrach bardzo korzystne. Najchłodniej będzie w Krakowie - maksymalnie do 1 st. Celsjusza, a najcieplej we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze - nawet do 6 st. Celsjusza. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sobota z dużą ilością słońca i dodatnimi wartościami na termometrach. Padać nadal nigdzie nie powinno. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 7 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Krakowie oraz w Katowicach - maksymalnie do 3 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Niedziela również bardzo pogodna i ciepła. Na termometrach we Wrocławiu zobaczymy nawet do 8 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej jedynie w Krakowie oraz w Katowicach - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Padać wciąż nie powinno. Dominować będzie małe zachmurzenie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama