Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:09

6:38 17:02

9:401:00

-7°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna -11°C
 • Ciśnienie 1025 hPa
 • Wiatr E 11 km/h
 • Dla biegaczy
  2
  Bardzo złe

  Bardzo zła pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

67
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
188% normy
pm 10
158% normy
Jutro -3°C -8°C
Sobota -5°C -12°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni i święta

Najbliższe dni upłyną pod znakiem przyjemnej aury. Chwil ze słońcem będzie sporo, a na termometrach zobaczymy stosunkowo wysokie wartości sięgające nawet 4 stopni Celsjusza. Jeżeli chodzi o prognozy na Boże Narodzenie, to nie są one zbyt optymistyczne. Z pewnością święta białe nie będą, bo zamiast śniegu popada deszcz. Na mróz też nie ma co liczyć. Termometry wskażą nawet do 10 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1031 hPa i będzie się wahać.

Reklama

Środa do końca dnia w całym kraju pogodna. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Chwil ze słońcem i rozpogodzeń będzie bardzo dużo. Wartości na termometrach - jak na grudzień - wysokie. Najcieplej będzie w Łodzi - nawet do 4 stopni Celsjusza, z kolei najchłodniej będzie w Lublinie, Białymstoku oraz w Gdańsku - maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Pogodowy scenariusz na czwartek zapowiada się podobnie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Do dużego wzrośnie jedynie na Pomorzu. Tam też popada deszcz. Chwil ze słońcem będzie mnóstwo, a na termometrach zobaczymy nawet do  4 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Zielonej Górze oraz we Wrocławiu. Z kolei najchłodniej będzie w Białymstoku oraz w Lublinie - maksymalnie do 1 st. Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Piątek z przelotnymi opadami deszczu na Śląsku oraz na Podkarpaciu, z kolei na Lubelszczyźnie popada śnieg. W pozostałych regionach nadal słonecznie i pogodnie. Ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 st. Celsjusza w Białymstoku do nawet 5 stopni Celsjusza w Gdańsku oraz w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W sobotę, 24 grudnia nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz. Dominować będzie zachmurzenie duże i całkowite. Na przejaśnienia można liczyć jedynie na Podkarpaciu. Termometry wskażą od 1 st. Celsjusza w Lublinie do 7 st. Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Niedziela nadal ponura i deszczowa. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Będzie za to ciepło, na termometrach zobaczymy nawet do 10 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Szczecinie. Z kolei najchłodniej będzie w Białymstoku oraz w Rzeszowie. Maksymalnie do 3 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W drugi dzień świąt na przełom w pogodzie nie ma co liczyć. Niebo nad Polską nadal będą przykrywać gęste chmury. Miejscami popada też deszcz, a na Kujawach i Pomorzu, Warmii i Mazurach i Pomorzu Gdańskim poprószy śnieg. Nadal ciepło. W Szczecinie termometry wskażą nawet do 9 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Rzeszowie - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje