Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:59

5:26 19:44

9:291:00

12°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 10°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr NNW 13 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
51% normy
pm 10
35% normy
Jutro 19°C 7°C
Poniedziałek 23°C 9°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni i Boże Narodzenie

Najbliższe dni przyniosą wietrzną aurę. Najbardziej niebezpiecznie - jak ostrzegają meteorolodzy - ma być w regionach północnych i w górach. Wiatr może tam osiągać w porywach nawet do 120 kilometrów na godzinę. Na Bałtyku spodziewany jest sztorm. W okresie świąteczno-noworocznym na śnieg i mróz też nie ma co liczyć. Na termometrach będą dominować dodatnie wartości, a zamiast białego puchu popada deszcz.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa coraz cieplejsze powietrze. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1020 hPa i będzie spadać.

Reklama

Wtorek do końca dnia bardzo wietrzny. Najbardziej niebezpiecznie będzie w górach, gdzie wiatr może osiągać w porywach nawet do 120 kilometrów na godzinę. Na Bałtyku spodziewany jest sztorm. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz duże. W wielu regionach przydadzą się parasole, bo pokropi deszcz. Ciepło. Nas termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza w Kielcach do nawet 12 stopni Celsjusza w Zielonej Górze oraz w Szczecinie.

Środa nadal ciepła. Termometry wskażą od 11 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 13 stopni Celsjusza w Krakowie oraz w Warszawie. Chwil ze słońcem nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Mieszkańcom regionów zachodnich oraz północnych przydadzą się parasole, bo tam popada deszcz. Wiatr, na szczęście, będzie tracił na sile. Najbardziej niebezpiecznie ma być na Pomorzu oraz w górach, gdzie w porywach powieje nawet do 100 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach znacznie spokojniej.

Czwartek bardzo słoneczny niemal w całym kraju. Do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie na krańcach południowych. Na termometrach utrzymają się wiosenne wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze - nawet do 9 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej w Olsztynie i w Białymstoku - do 6 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami silny.


W piątek na zimową aurę również nie ma co liczyć. Na termometrach utrzymają się dodatnie, wysokie jak na grudzień wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie w Zielonej Górze - nawet do 9 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Olsztynie oraz w Białymstoku nawet do 7 stopni Celsjusza. Na południu padać raczej nie powinno, w pozostałych regionach przydadzą się parasole, bo pokropi. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W sobotę nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz. Najbardziej słonecznie ma być na Śląsku oraz w Małopolsce. Tam raczej parasole się nie przydadzą. Dominować będzie zachmurzenie duże. Dobra wiadomość jest taka, że nadal ma być ciepło. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza w Białymstoku oraz w Olsztynie do nawet 9 stopni Celsjusza w Zielonej Górze. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje