Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:00

07:13 17:26

18:16 08:59

9°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 1°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WSW 37 km/h
10
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
25% normy
pm 10
18% normy
Jutro 9°C 2°C
Niedziela 10°C 1°C

Prognozy pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem bardzo słonecznej i ciepłej - jak na luty - aury. W środę i w czwartek na termometrach zobaczymy nawet do 8-9 stopni Celsjusza. Dobra passa nie potrwa jednak zbyt długo, bo już w piątek czeka nas załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną gęste chmury, z których popada deszcz. Nieco się też ochłodzi.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, wraz z frontem atmosferycznym napływa do nas coraz cieplejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1035 hPa i będzie się wahać.

Wtorek do końca dnia na ogół słoneczny i ciepły. Ujemne wartości wskażą jedynie termometry na Lubelszczyźnie.  W pozostałych regionach od 0 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz w Warszawie do nawet 5 stopni Celsjusza w Szczecinie. Na Podlasiu oraz Ziemi Świętokrzyskiej lokalnie może poprószyć śnieg. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Reklama

Noc z wtorku na środę na ogół z umiarkowanym zachmurzeniem, do dużego wzrośnie jedynie na południu Polski.  Miejscami widzialność będą ograniczać gęste mgły. Lokalnie spodziewane są słabe opady śniegu lub marznącej mżawki, powodującej gołoledź. Mroźno. Termometry wskażą od minus 7 - minus 3 stopni Celsjusza na wschodzie i południu do 0 stopni Celsjusza na północnym wschodzie. W kotlinach górskich zimniej, nawet do minus 10 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Środa bardzo słoneczna i jeszcze cieplejsza. W Szczecinie termometry wskażą nawet 8 stopni Celsjusza. W Kielcach, Lublinie oraz w Białymstoku chłodniej - 1 st. Celsjusza. W regionach zachodnich i południowo- zachodnich niebo będzie wręcz bezchmurne. W pozostałych regionach słońce czasami będą zakrywać chmury. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W czwartek wartości na termometrach wzrosną nawet do 9 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. W pozostałych regionach nieco chłodniej - maksymalnie od 2 stopni Celsjusza w Białymstoku oraz w Olsztynie do nawet 8 stopni Celsjusza w Szczecinie. Chwil ze słońcem nadal mnóstwo, na południowym-zachodzie niebo będzie wręcz bezchmurne,  w pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego. Padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Piątek przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną gęste chmury, z których popada deszcz. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Zachmurzenie wzrośnie do całkowitego. Dodatnie wartości na termometrach się utrzymają. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza w Kielcach, Lublinie oraz w Białymstoku, do 6 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.


Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL