Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Jutro 23:07

06:32 18:20

21:44 14:36

10°C
  • Bezchmurnie
  • Odczuwalna 7°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr E 17 km/h
31
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
74% normy
pm 10
54% normy
Jutro 16°C 10°C
Czwartek 14°C 6°C

Prognozy pogody na najbliższe dni

Dynamiczna aura będzie towarzyszyć nam w najbliższych dniach. Niedziela będzie słoneczna i ciepła. Na termometrach zobaczymy nawet do 5 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach pogoda zacznie kaprysić. Już w poniedziałek miejscami - głównie w regionach północnych - popada śnieg połączony z deszczem. Z kolei we wtorek nad Polskę nadciągną gęste chmury. Za to w środę znów można liczyć na sporo chwil ze słońcem.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1023 hPa i będzie powoli spadać.

Niedziela przyniesie sporo chwil ze słońcem. Wartości na termometrach zróżnicowane. W Kielcach najzimniej - minus 3 st. Celsjusza, z kolei najcieplej w Szczecinie - nawet do 5 stopni Celsjusza. Deszcz może pojawić się tylko lokalnie - głównie na Pomorzu Zachodnim. W pozostałych regionach pogodnie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

W poniedziałek pogoda zacznie kaprysić. W regionach zachodnich, północnych i północno-zachodnich popada śnieg połączony z deszczem. Tam też zachmurzenie wzrośnie do dużego, w pozostałych regionach utrzyma się umiarkowane. Wartości na termometrach nadal zróżnicowane. Najzimniej w Kielcach, Białymstoku oraz w Lublinie -  minus 2 st. Celsjusza. Z kolei najcieplej we Wrocławiu - maksymalnie do plus 4 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Reklama

We wtorek nad Polskę nadciągną gęste chmury. Na dużo chwil ze słońcem nie ma co liczyć. Sporadyczne przejaśnienia i rozpogodzenia  pojawią się jedynie na Lubelszczyźnie. Chłodniej. Termometry wskażą od minus 2 st. Celsjusza w w Olsztynie do plus 2 stopni Celsjusza w Zielonej Górze oraz w Poznaniu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W środę znów nad Polską zaświeci słońce, zachmurzenie zmaleje do umiarkowanego. Padać raczej nie powinno. Termometry wskażą od minus 3 stopni Celsjusza w Kielcach, przez minus 2 st. Celsjusza w Lublinie aż po 3 stopnie Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy