Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:29

07:28 16:06

12:39 03:42

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 999 hPa
  • Wiatr E 7 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
157% normy
pm 10
124% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem dynamicznie zmieniającej się aury. Czasem zaświeci słońce, a czasem popada deszcz, choć tego ostatniego będzie znacznie więcej. Na bardzo wysokie wartości na termometrach raczej nie ma co liczyć, zobaczymy na nich maksymalnie do 16 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie atmosferyczne w Warszawie wynosi 1016 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

Niedziela przyniesie bardzo kapryśną i zmienną aurę. W regionach zachodnich i południowych na słońce raczej nie ma co liczyć. Zachmurzenie wzrośnie do dużego i popada deszcz. Najlepszą aura będą się cieszyć mieszkańcy Polski północno-wschodniej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza w Krakowie i w Kielcach do nawet 10 stopni Celsjusza w Zielonej Górze oraz we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Poniedziałek dużych zmian w pogodzie raczej nie przyniesie. Dobra wiadomość jest taka, że przestanie padać, ale na słońce raczej nie ma co liczyć. Najwięcej rozpogodzeń i przejaśnień spodziewanych jest na Podlasiu. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego. Nieco wzrosną wartości na termometrach. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu - maksymalnie do 13 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach wyraźnie chłodniej. Najzimniej będzie w Bydgoszczy - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

We wtorek wartości na termometrach jeszcze wzrosną i wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Z kolei najzimniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza. Słońca będzie jak na lekarstwo, dominować będzie zachmurzenie duże. W wielu regionach - głównie w centrum i na południu kraju - popada też deszcz. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama