Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:09

5:41 17:47

6:5220:03

-6°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna -13°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr NE 17 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

44
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Lekko zanieczyszczone
pm 2.5
105% normy
pm 10
81% normy
Jutro 1°C -6°C
Środa 2°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem kapryśnej i mało optymistycznej aury. Co prawda, wartości na termometrach nieco wzrosną, ale słońca będzie jak na lekarstwo. Dokuczy też silny wiatr, osiągający w porywach nawet do 60 kilometrów na godzinę. Synoptycy ostrzegają, że w nocy utrzymają się przymrozki, a w górach będą panować zimowe warunki.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem napływa chłodne powietrze polarno-morskie.  Ciśnienie w Warszawie wynosi 1008 hPa i będzie spadać.

Reklama

Noc z soboty na niedzielę na ogół z dużym zachmurzeniem i chłodna. Lokalnie pojawią się przymrozki, sięgające w dolinach górskich minus 4 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach nieco cieplej - maksymalnie od minus 2 do plus 2 stopni Celsjusza. Miejscami popada deszcz, deszcz połączony ze śniegiem, a na Pomorzu marznący deszcz powodujący gołoledź. Wiatr  na ogół umiarkowany, a nad morzem silny i osiągający w porywach nawet do 55 kilometrów na godzinę.

Niedziela upłynie pod znakiem aury kapryśnej. Najbardziej pochmurno będzie na zachodzie i północy kraju, tam też popada deszcz. W pozostałych regionach przejaśnień znacznie więcej, można też liczyć na chwile ze słońcem.  Wartości na termometrach nieco wzrosną. Zdecydowanie najcieplej będzie w Zielonej Górze oraz we Wrocławiu - nawet do 7 stopni Celsjusza,  a najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a nad morzem silny, osiągający w porywach nawet do 60 kilometrów na godzinę.

Poniedziałek na ogół  pogodny. Do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie na Podkarpaciu oraz na Zachodnim Pomorzu, w pozostałych regionach sporo przejaśnień i chwil ze słońcem. Mieszkańcom regionów południowych i Pomorza przydadzą się parasole, bo przelotnie popada deszcz. Nieco cieplej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 7 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.


We wtorek chmury nadciągną niemal nad całą Polskę. Na przejaśnienia i chwile ze słońcem można liczyć jedynie na północy kraju. W pozostałych regionach bardzo ponuro. Dodatkowo na południu i zachodzie Polski popada deszcz, a na Podlasiu deszcz ze śniegiem. Wartości na termometrach stosunkowo wysokie. Najchłodniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza, a najcieplej we Wrocławiu - nawet do 8 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!
Reklama

Reklama

Najlepsze tematy