Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:24

5:18 20:03

8:5921:46

18°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 18°C
 • Ciśnienie 1011 hPa
 • Wiatr SW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  3
  Trudne

  Pogoda nie rozpieszcza biegaczy

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  8
  Dobre

  Dobre warunki dla astmatyków

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
23
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
56% normy
pm 10
37% normy
Jutro 26°C 15°C
Czwartek 26°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem kapryśnej i mało optymistycznej aury. Co prawda, wartości na termometrach nieco wzrosną, ale słońca będzie jak na lekarstwo. Dokuczy też silny wiatr, osiągający w porywach nawet do 60 kilometrów na godzinę. Synoptycy ostrzegają, że w nocy utrzymają się przymrozki, a w górach będą panować zimowe warunki.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem napływa chłodne powietrze polarno-morskie.  Ciśnienie w Warszawie wynosi 1008 hPa i będzie spadać.

Reklama

Noc z soboty na niedzielę na ogół z dużym zachmurzeniem i chłodna. Lokalnie pojawią się przymrozki, sięgające w dolinach górskich minus 4 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach nieco cieplej - maksymalnie od minus 2 do plus 2 stopni Celsjusza. Miejscami popada deszcz, deszcz połączony ze śniegiem, a na Pomorzu marznący deszcz powodujący gołoledź. Wiatr  na ogół umiarkowany, a nad morzem silny i osiągający w porywach nawet do 55 kilometrów na godzinę.

Niedziela upłynie pod znakiem aury kapryśnej. Najbardziej pochmurno będzie na zachodzie i północy kraju, tam też popada deszcz. W pozostałych regionach przejaśnień znacznie więcej, można też liczyć na chwile ze słońcem.  Wartości na termometrach nieco wzrosną. Zdecydowanie najcieplej będzie w Zielonej Górze oraz we Wrocławiu - nawet do 7 stopni Celsjusza,  a najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, a nad morzem silny, osiągający w porywach nawet do 60 kilometrów na godzinę.

Poniedziałek na ogół  pogodny. Do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie na Podkarpaciu oraz na Zachodnim Pomorzu, w pozostałych regionach sporo przejaśnień i chwil ze słońcem. Mieszkańcom regionów południowych i Pomorza przydadzą się parasole, bo przelotnie popada deszcz. Nieco cieplej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 7 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.


We wtorek chmury nadciągną niemal nad całą Polskę. Na przejaśnienia i chwile ze słońcem można liczyć jedynie na północy kraju. W pozostałych regionach bardzo ponuro. Dodatkowo na południu i zachodzie Polski popada deszcz, a na Podlasiu deszcz ze śniegiem. Wartości na termometrach stosunkowo wysokie. Najchłodniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza, a najcieplej we Wrocławiu - nawet do 8 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje