Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:39

07:21 15:27

02:39 14:47

0°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -8°C
  • Ciśnienie 1000 hPa
  • Wiatr WSW 20 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
50% normy
pm 10
32% normy
Jutro 4°C 3°C
Czwartek 5°C -2°C

Prognozy pogody na najbliższe dni

Pogoda w najbliższych dniach z pewnością nie będzie nas rozpieszczać. Przede wszystkim przydadzą się parasole, bo deszcz popada niemal w całym kraju. Słońce będzie wychodzić zza chmur tylko chwilami. Na wysokie wartości też nie ma co liczyć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 12-13 stopni Celsjusza. Niekorzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej kilka dni, zmiana spodziewana jest dopiero w środę.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, wraz z fontem atmosferycznym napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1018 hPa i będzie spadać.

Sobota deszczowa w całym kraju. Najintensywniej padać ma w regionach południowych. Na nieliczne przejaśnienia i chwile ze słońcem można liczyć jedynie na wschodzie i północnym-wchodzie kraju. W pozostałych regionach utrzyma się duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie  od 11 stopni Celsjusza w Poznaniu do 14 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz w Białymstoku. Powieje na  ogół umiarkowany wiatr, jedynie miejscami silny i porywisty.

Reklama

W niedzielę najwięcej powodów do radości będą mieli mieszkańcy regionów południowych. Tam zachmurzenie zmaleje do umiarkowanego i można liczyć na dużo chwil ze słońcem. Im bardziej na północ, tym bardziej deszczowo i ponuro. Nadal niezbyt ciepło. Termometry wskażą od 10 stopni Celsjusza w Łodzi, Poznaniu i w Szczecinie do 13 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W poniedziałek najbardziej deszczowo i pochmurno ma być na południu Polski. Tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. W centrum i na zachodzie również popada, ale za to można liczyć na przejaśnienia i chwile ze słońcem. Najkorzystniejsza aura będzie towarzyszyć mieszkańcom regionów północnych. Tam opady deszczu ustąpią. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 stopni Celsjusza w Łodzi i w Lublinie do 12 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz w Szczecinie.

We wtorek pogoda nadal ma kaprysić. Parasole nadal się przydadzą, bo popada niemal wszędzie. Za to można liczyć na zdecydowanie więcej chwil ze słońcem. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Termometry wskażą niskie wartości - od 9 stopni Celsjusza w Białymstoku do 11 stopni Celsjusza w Poznaniu. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Poprawa pogody spodziewana jest dopiero w środę. Opady deszczu mają ustąpić w całym kraju i wszędzie pojawi się słońce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza w Białymstoku i w Lublinie do 11 stopni Celsjusza w Poznaniu oraz w Bydgoszczy. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL