Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:48

07:04 16:35

20:30 09:26

-1°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1044 hPa
  • Wiatr SE 6 km/h
47
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
113% normy
pm 10
72% normy
Jutro 1°C -4°C
Piątek 3°C -1°C

Prognozy pogody na koniec września

Babie lato wygra z jesienną szarugą. Przynajmniej w najbliższych dniach. Koniec września i początek października upłyną pod znakiem bardzo przyjemnej aury. Słońca nigdzie nie zabraknie, a na termometrach zobaczymy nawet do 24 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1027 hPa i będzie się wahać.

Wtorek w całym kraju na ogół pogodny i ciepły. Na chwile ze słońcem można liczyć w każdym zakątku kraju. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Wartości na termometrach bardzo korzystne. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze - nawet do 20 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Białymstoku - nawet do 14 stopni Celsjusza. Parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

 

Reklama


W środę pogoda zacznie nieco kaprysić i miejscami pokropi deszcz. Parasole przydadzą się mieszkańcom regionów północnych oraz centralnych i wschodnich. Na szczęście, mimo przelotnych opadów na chwile ze słońcem można liczyć wszędzie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach bardzo optymistyczne. Maksymalnie ma być nawet do 21 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 16 stopni Celsjusza. Tam też zachmurzenie wzrośnie do dużego. W pozostałych regionach pogodnie. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

W czwartek poczujemy smak babiego lata. Na chwile ze słońcem można liczyć w każdym zakątku Polski, a wartości na termometrach wzrosną nawet do 24 stopni Celsjusza, tak ciepło ma być w Zielonej Górze. W pozostałych regionach tylko nieco chłodniej - maksymalnie od 18 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 23 stopni Celsjusza w Szczecinie. Parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy