Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:51

06:25 18:30

19:54 10:02

15°C
  • Częściowo słonecznie
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1008 hPa
  • Wiatr WNW 35 km/h
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
12% normy
Jutro 19°C 11°C
Niedziela 18°C 9°C

Prognozy pogody na koniec długiego weekendu i kolejne dni

Prognozy na najbliższe dni są całkiem optymistyczne. Poniedziałek przyniesie zmianę aury. Opady deszczu ustąpią, a wartości na termometrach wzrosną nawet do 16 st. Celsjusza. Tak ciepło będzie w Katowicach. Wtorek również ma być na ogół słoneczny i ciepły. Korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Nad Polską utrzymuje się front atmosferyczny, pogodę nadal kształtuje niż. Napływa powietrze polarno-morskie, jedynie na wschodzie Polski zaznacza się wpływ powietrza zwrotnikowego. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie spadać.

Niedziela deszczowa jedynie na południu Polski, w pozostałych regionach wypogodzi się, pojawi się znacznie więcej słońca i zachmurzenie zmaleje na ogół do umiarkowanego. Wartości na termometrach korzystne. Najcieplej będzie w Rzeszowie oraz w Katowicach - nawet do 14 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Gdańsku oraz w Bydgoszczy - do 9 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Widzialność mogą lokalnie utrudniać gęste mgły.

Reklama

Noc na ogół pochmurna, lokalnie spodziewane są opady deszczu. Widzialność będą utrudniać bardzo gęste mgły. Stosunkowo ciepło. Termometry wskażą od 5 stopni Celsjusza do nawet 10 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Poniedziałek przyniesie wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu mają ustąpić i w każdym regionie zaświeci słońce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Co więcej, będzie jeszcze cieplej. Termometry wskażą od 11 stopni Celsjusza w Szczecinie do nawet 16 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz Katowicach. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Prognozy na wtorek, 11 listopada również są obiecujące. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie i padać nigdzie nie powinno. Wartości na termometrach nadal korzystne. Zdecydowanie najcieplej będzie w Katowicach - nawet do 16 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Gdańsku oraz w Szczecinie - do 11 stopni Celsjusza. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Środa również pogodna i ciepła. Padać raczej nigdzie nie powinno. Utrzyma się na ogół umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy od 11 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 17 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogól umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W czwartek korzystna, na ogół słoneczna aura się utrzyma. Co prawda, wartości na termometrach nieco spadną, ale nadal ma być ciepło. Termometry wskażą od 10 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 14 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Umiarkowane zachmurzenie się utrzyma, a parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Piątek przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę napłyną chmury, z których lokalnie popada deszcz. Na sporadyczne przejaśnienia można liczyć jedynie w Wielkopolsce oraz na Śląsku. Czeka nas też ochłodzenie. Termometry wskażą od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku  do nawet 13 stopni Celsjusza w Katowicach i we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje