Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 11:38

6:46 16:55

8:0219:49

2°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna -2°C
 • Ciśnienie 1026 hPa
 • Wiatr NNW 18 km/h
 • Dla biegaczy
  2
  Bardzo złe

  Bardzo zła pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

43
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Lekko zanieczyszczone
pm 2.5
102% normy
pm 10
76% normy
Jutro 1°C -4°C
Wtorek 1°C -5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na koniec długiego weekendu i kolejne dni

Prognozy na najbliższe dni są całkiem optymistyczne. Poniedziałek przyniesie zmianę aury. Opady deszczu ustąpią, a wartości na termometrach wzrosną nawet do 16 st. Celsjusza. Tak ciepło będzie w Katowicach. Wtorek również ma być na ogół słoneczny i ciepły. Korzystna tendencja w pogodzie utrzyma się co najmniej przez kilka dni.

Nad Polską utrzymuje się front atmosferyczny, pogodę nadal kształtuje niż. Napływa powietrze polarno-morskie, jedynie na wschodzie Polski zaznacza się wpływ powietrza zwrotnikowego. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie spadać.

Reklama

Niedziela deszczowa jedynie na południu Polski, w pozostałych regionach wypogodzi się, pojawi się znacznie więcej słońca i zachmurzenie zmaleje na ogół do umiarkowanego. Wartości na termometrach korzystne. Najcieplej będzie w Rzeszowie oraz w Katowicach - nawet do 14 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Gdańsku oraz w Bydgoszczy - do 9 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Widzialność mogą lokalnie utrudniać gęste mgły.

Noc na ogół pochmurna, lokalnie spodziewane są opady deszczu. Widzialność będą utrudniać bardzo gęste mgły. Stosunkowo ciepło. Termometry wskażą od 5 stopni Celsjusza do nawet 10 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Poniedziałek przyniesie wyraźną poprawę pogody. Opady deszczu mają ustąpić i w każdym regionie zaświeci słońce. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Co więcej, będzie jeszcze cieplej. Termometry wskażą od 11 stopni Celsjusza w Szczecinie do nawet 16 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz Katowicach. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Prognozy na wtorek, 11 listopada również są obiecujące. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie i padać nigdzie nie powinno. Wartości na termometrach nadal korzystne. Zdecydowanie najcieplej będzie w Katowicach - nawet do 16 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Gdańsku oraz w Szczecinie - do 11 stopni Celsjusza. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Środa również pogodna i ciepła. Padać raczej nigdzie nie powinno. Utrzyma się na ogół umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy od 11 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 17 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogól umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W czwartek korzystna, na ogół słoneczna aura się utrzyma. Co prawda, wartości na termometrach nieco spadną, ale nadal ma być ciepło. Termometry wskażą od 10 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 14 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Umiarkowane zachmurzenie się utrzyma, a parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Piątek przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę napłyną chmury, z których lokalnie popada deszcz. Na sporadyczne przejaśnienia można liczyć jedynie w Wielkopolsce oraz na Śląsku. Czeka nas też ochłodzenie. Termometry wskażą od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku  do nawet 13 stopni Celsjusza w Katowicach i we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend! 

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama