Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:08

05:02 20:22

01:16 18:55

13°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 13°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr N 4 km/h
14
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
35% normy
pm 10
26% normy
Jutro 16°C 12°C
Sobota 23°C 14°C

Prognozy pogody na cały tydzień

Pogoda w najbliższych dniach miło nas zaskoczy. Mnóstwo słońca, ani kropli deszczu i nawet do 19 st. Celsjusza na termometrach - prognozy są wręcz wyśmienite. Aura w niedzielę będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Ostatni dzień marca też upłynie pod znakiem dużej ilości słońca i wysokich wartości na termometrach. Co przyniesie początek kwietnia? Nieco się ochłodzi, ale dni ze słoneczną aurą również nie zabraknie.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa suche powietrze polarno-kontynentalne. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1020 hPa i będzie się wahać.

Sobota do końca dnia bardzo słoneczna i ciepła. Temperatura będzie się wahać od 12 st. Celsjusza w Rzeszowie do nawet 17 st. Celsjusza we Wrocławiu. Dominować będzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Opady raczej nie są spodziewane. Wiatr na ogół będzie umiarkowany oraz mały.

Noc z soboty na niedzielę z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura będzie się wahać od minus 3 st. Celsjusza do plus 4 st. Celsjusza. Widzialność  - zwłaszcza nad ranem - mogą utrudniać gęste mgły. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Reklama

Prognozy na niedzielę są wyśmienite. Słońca w każdym regionie będzie mnóstwo, a padać nigdzie nie powinno. Wartości na termometrach jeszcze wzrosną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 13 st. Celsjusza w Białymstoku do nawet 17 st. Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 


Początek przyszłego tygodnia zapowiada się całkiem przyjemnie. W poniedziałek zachmurzenie wzrośnie do dużego jedynie na Warmii i Mazurach, Podlasiu, Pomorzu Gdańskim oraz w Małopolsce. W pozostałych regionach można liczyć na sporą ilość słońca. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 16 st. Celsjusza we Wrocławiu, Padać raczej nie powinno.

1 kwietnia przyniesie w Polsce lekkie ochłodzenie. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od zaledwie 6 st. Celsjusza w Gdańsku do 12 st. Celsjusza we Wrocławiu. Na szczęście, chwil ze słońcem nie zabraknie. Dominować będzie umiarkowane zachmurzenie. Opady deszczu nie są spodziewane. 

Środa przyniesie sporą ilość słońca, dużo pogodnego nieba, ale wartości na termometrach nieco spadną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. Celsjusza w Gdańsku do 10 st. Celsjusza we Wrocławiu. Zachmurzenie będzie na ogół małe i umiarkowane.

Czwartek upłynie pod znakiem wyśmienitej aury. Słońca od Bałtyku aż po Tatary ma być mnóstwo, a wartości na termometrach znowu poszybują w górę. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. Celsjusza w Olsztynie do nawet 14 st. Celsjusza we Wrocławiu.

Pierwszy weekend kwietnia upłynie pod znakiem nieco bardziej kapryśnej aury. Zwłaszcza na południu kraju. W piątek małe zachmurzenie utrzyma się na północy, zachodzie i w centrum Polski. Im bardziej na południe, tym chmur ma być znacznie więcej. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. Celsjusza w Gdańsku do nawet 16 st. Celsjusza w Krakowie. Padać raczej nie powinno.

Sobota i niedziela zapowiadają się podobnie. Zachmurzenie wzrośnie do dużego jedynie w Małopolsce, na Śląsku oraz na Podkarpaciu. W pozostałych regionach słońca nie zabraknie. Nadal ciepło. Temperatura będzie się wahać od 12 st. Celsjusza do 17 st. Celsjusza. 


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne