Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:46

07:12 17:29

18:00 07:47

14°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1003 hPa
  • Wiatr SSW 18 km/h
28
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
67% normy
pm 10
45% normy
Jutro 10°C 4°C
Sobota 9°C 2°C

Prognozy pogody na cały najbliższy tydzień

Noc będzie bardzo zimna. Synoptycy ostrzegają przed przymrozkami. Temperatura spadnie lokalnie do minus 7 st. C. Wtorek ma być już cieplejszy. We Wrocławiu termometry mają wskazywać nawet do 20 st. Celsjusza. Środa deszczowa w całym kraju. Na szczęście, w czwartek i w piątek znów zaświeci słońce. Weekend upłynie pod znakiem aury kapryśnej i dynamicznie się zmieniającej. Czasem zaświeci słońce, czasem popada deszcz...

Noc z poniedziałku na wtorek na ogół pogodna i z umiarkowanym zachmurzeniem, jedynie miejscami spodziewane są przelotne opady deszczu. Będzie jednak zimno. Spodziewane są lokalne przymrozki. Temperatura będzie się wahać od minus 7 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 6 stopni Celsjusza na zachodzie kraju. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

We wtorek wartości na termometrach mają przyjemnie wzrosnąć. Na zachodzie kraju zrobi się wręcz letnio. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od14 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 20 stopni Celsjusza we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze. Zachmurzenie umiarkowane na ogół się utrzyma, do dużego wzrośnie jedynie na Zachodnim Pomorzu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Reklama


Środa stosunkowo ciepła, ale bardzo deszczowa. Padać ma w całym kraju, a zachmurzenie wzrośnie do dużego i całkowitego. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 21 stopni Celsjusza w Krakowie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W czwartek opady deszczu mają ustąpić, zachmurzenie zmaleje do umiarkowanego, a na chwile ze słońcem można liczyć niemal wszędzie. Wyjątkiem będzie Podkarpacie. Tam zachmurzenie duże się utrzyma. Spodziewane są też opady deszczu. Nieco cieplej. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 21 stopni Celsjusza w Łodzi. Wiatr na ogól sal;by i umiarkowany.

Piątek upłynie pod znakiem aury kapryśnej. Na zachodzie i północy kraju deszczowo i pochmurno. W pozostałych regionach słońca nieco więcej. Najpogodniej będzie na południu kraju. Wartości na termometrach korzystne. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 21 stopni Celsjusza w Krakowie.

Sobota zapowiada się na ogół deszczowo i ponuro. Sporadyczne przejaśnienia i rozpogodzenia spodziewane są jedynie na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego, przydarzą się też parasole. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza w Szczecinie do nawet 20 stopni Celsjusza w Rzeszowie.

Niedziela ma być już pogodniejsza. Opady deszczu utrzymają się jedynie na Warmii i Mazurach, Podlasiu, Podkarpaciu, w Łódzkiem i na Śląsku.  W pozostałych regionach rozpogodzeń znacznie więcej. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 20 stopni Celsjusza w Łodzi. Wiatr na ogól słaby i umiarkowany.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama