Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:09

07:26 16:09

01:00 11:28

2°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -6°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr W 24 km/h
24
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
57% normy
pm 10
32% normy
Jutro 3°C 1°C
Czwartek 3°C 2°C

Prognozy pogody na 1 i 2 listopada

Najbliższe dni upłyną pod znakiem względnie korzystnej, choć dynamicznie zmieniającej się aury. Co prawda, przydadzą się parasole, bo miejscami popada, ale można też liczyć na sporo chwil ze słońcem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Synoptycy ostrzegają jednak przed bardzo silnym wiatrem, osiągającym w porywach nawet do 100 kilometrów na godzinę. Najmocniej powieje nad morzem oraz w górach.


Pobierz aplikację WEŹ PARASOL

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1025 hPa i będzie spadać.

Niedziela w całym kraju na ogół pogodna. Chwil ze słońcem i z rozpogodzeniami będzie sporo. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Przelotny deszcz pokropi głównie na Warmii i Mazurach, Podlasiu oraz na Kujawach i Pomorzu, Mazowszu, w Łódzkiem oraz na Podkarpaciu. Wartości na termometrach względnie korzystne. Wskażą one od 7 stopni Celsjusza w Olsztynie do nawet 11 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany oraz silny wiatr osiągający w porywach do 65 km/h, nad morzem do 80 km/h,  a wysoko w Tatrach do 100 km/h.

Reklama

W poniedziałek zachmurzenie wzrośnie do dużego jedynie na Podlasiu, w pozostałych regionach utrzyma się umiarkowane. Przydadzą się jednak parasole, bo popada niemal w całym kraju, poza Małopolską, Śląskiem oraz Dolnym Śląskiem. Chwil ze słońcem i rozpogodzeń nigdzie nie zabraknie. Termometry wskażą od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 10 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

We wtorek, 1 listopada korzystna aura utrzyma się jedynie w Małopolsce, na Śląsku, w Świętokrzyskiem oraz w Lubuskiem. Tam można liczyć na sporo rozpogodzeń i umiarkowane zachmurzenie. Nad pozostałe regiony nadciągną chmury, z których popada deszcz. Wartości na termometrach zróżnicowane - od 5 stopni Celsjusza w Białymstoku do 12 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Powieje na ogól umiarkowany oraz słaby wiatr.

Środa z pogodą zmienną i kapryśną niemal w całym kraju. Na słońce można liczyć jedynie w regionach zachodnich i północnych. Im bardziej na południe, tym bardziej pochmurno. Przydadzą się też parasole, bo popada deszcz. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 10 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej w Białymstoku - jedynie do 7 stopni Celsjusza.


Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy