Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:45

07:28 16:06

12:39 03:42

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 999 hPa
  • Wiatr E 7 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
157% normy
pm 10
124% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na 1 i 2 listopada

Pogoda nas rozpieszcza i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Początek listopada, podobnie jak ostatnie dni października, upłyną pod znakiem dużej ilości słońca i stosunkowo wysokich temperatur. Z prognoz wynika, że na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza, a wielu regionach Polski niebo będzie wręcz bezchmurne. Taka korzystna tendencja ma się utrzymać co najmniej do przyszłego tygodnia.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż znad Rosji, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1021 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

Początek weekendu zapowiada się doskonale. W piątek niebo będzie wręcz bezchmurne, a na termometrach zobaczymy wysokie wartości, sięgające nawet 14 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 9 stopni Celsjusza. Na chwile ze słońcem można liczyć w każdym zakątku Polski, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Pogodowy scenariusz na sobotę przedstawia się niemal identyczne. Słońca w całym kraju będzie mnóstwo, a wartości na termometrach wzrosną nawet do 15 stopni Celsjusza. Tradycyjnie najcieplej ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej jedynie w Białymstoku oraz w Lublinie - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Parasole się nie przydadzą, bo deszcz nie jest nigdzie spodziewany. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę, 1 listopada pogoda również nas nie zawiedzie. Nadal ma być bardzo słonecznie, niemal bezchmurnie i ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza. Biegunem ciepła mają  być Zielona Góra oraz Wrocław. Nieco niższe wartości wskażą termometry w Białymstoku - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Padać nadal nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Poniedziałek, 2 listopada również powita nas słońcem i mała ilością chmur. Na termometrach zobaczymy równie korzystne wartości, co w dniach poprzednich. Najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 14 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Padać raczej nigdzie nie powinno.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama