Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:46

6:59 17:45

18:277:07

20°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 19°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr S 6 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

42
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
100% normy
pm 10
69% normy
Jutro 21°C 11°C
Środa 20°C 10°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy pogody na 1 i 2 listopada

Pogoda nas rozpieszcza i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Początek listopada, podobnie jak ostatnie dni października, upłyną pod znakiem dużej ilości słońca i stosunkowo wysokich temperatur. Z prognoz wynika, że na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza, a wielu regionach Polski niebo będzie wręcz bezchmurne. Taka korzystna tendencja ma się utrzymać co najmniej do przyszłego tygodnia.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż znad Rosji, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1021 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

Początek weekendu zapowiada się doskonale. W piątek niebo będzie wręcz bezchmurne, a na termometrach zobaczymy wysokie wartości, sięgające nawet 14 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 9 stopni Celsjusza. Na chwile ze słońcem można liczyć w każdym zakątku Polski, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Pogodowy scenariusz na sobotę przedstawia się niemal identyczne. Słońca w całym kraju będzie mnóstwo, a wartości na termometrach wzrosną nawet do 15 stopni Celsjusza. Tradycyjnie najcieplej ma być we Wrocławiu. Nieco chłodniej jedynie w Białymstoku oraz w Lublinie - maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Parasole się nie przydadzą, bo deszcz nie jest nigdzie spodziewany. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę, 1 listopada pogoda również nas nie zawiedzie. Nadal ma być bardzo słonecznie, niemal bezchmurnie i ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet do 15 stopni Celsjusza. Biegunem ciepła mają  być Zielona Góra oraz Wrocław. Nieco niższe wartości wskażą termometry w Białymstoku - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Padać nadal nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Poniedziałek, 2 listopada również powita nas słońcem i mała ilością chmur. Na termometrach zobaczymy równie korzystne wartości, co w dniach poprzednich. Najcieplej będzie we Wrocławiu - nawet do 14 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 11 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. Padać raczej nigdzie nie powinno.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje