Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:22

7:39 15:24

0:361:00

-1°C
 • Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami śniegu
 • Odczuwalna -8°C
 • Ciśnienie 1020 hPa
 • Wiatr E 18 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

25
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
60% normy
pm 10
43% normy
Jutro 0°C -4°C
Wtorek 0°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Ostrzeżenie przed burzami. W weekend nawet 21 st. C

Sporo słońca, zachmurzenie na ogół umiarkowane, temperatura maksymalna do 18 stopni Celsjusza i lokalne opady deszczu. Takie są prognozy na czwartek. Synoptycy ostrzegają również przed burzami, które lokalnie mogą być gwałtowne. Zagrzmi m.in. w Małopolsce, na Śląsku, Podkarpaciu oraz w Świętokrzyskiem. Prognozy na najbliższy weekend są obiecujące. Słońca nigdzie nie zabraknie, a temperatura wzrośnie do 21 st. Celsjusza!

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju napływa chłodniejsze powietrze polarno-morskie. Regiony południowo-wschodnie będą jeszcze pod wpływem powietrza zwrotnikowego. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1014 hPa i będzie rosło.

Reklama

W czwartek możemy liczyć na sporą porcję słońca. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane, jedynie miejscami ma wzrastać do dużego. Najmniej przejaśnień spodziewanych jest na Podlasiu oraz na Lubelszczyźnie. Tam też spodziewane są opady deszczu. Na południu kraju spodziewane są burze, które lokalnie mogą być gwałtowne. Zagrzmi między innymi w Małopolsce, na Podkarpaciu, Śląsku oraz w województwie świętokrzyskim. Ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza w Białymstoku do 18 stopni Celsjusza we Wrocławiu oraz w Rzeszowie. Wiatr na ogół umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silny.

Piątek w całym kraju pogodny. Słońca w żadnym regionie nie zabraknie, zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane. Przelotne opady deszczu spodziewane są jedynie na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie, w pozostałych regionach dużo pogodnego nieba. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza w Białymstoku, Olsztynie oraz w Gdańsku do 18 stopni Celsjusza w Krakowie, Wrocławiu oraz w Rzeszowie. Wiatr na ogół umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silny.

Sobota ma przynieść wzrost temperatur. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 21 stopni Celsjusza w Krakowie. Wiatr na ogół umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silny. W całym kraju  - od Bałtyku aż po Tatry - dużo słońca. Jedynie na Podlasiu oraz na Warmii i Mazurach chmur nieco więcej. Padać raczej ni gdzie nie powinno.

Prognozy na niedzielę również są bardzo obiecujące. Pogoda nadal będzie nam sprzyjać. W żadnym regionie słońca nie zabraknie, a padać raczej nigdzie nie powinno termometry nadal będą wskazywać stosunkowo wysokie temperatury. termometry nadal będą wskazywać wysokie wartości. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza w Gdańsku i w Olsztynie do 19 stopni Celsjusza w Krakowie oraz w Rzeszowie. Wiatr na ogół umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silny.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama