Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 16:31

6:20 18:37

17:321:00

27°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 26°C
 • Ciśnienie 1011 hPa
 • Wiatr S 20 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  8
  Dobre

  Warunki atmosferyczne dobre, bardzo małe ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
43
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
104% normy
pm 10
74% normy
Jutro 18°C 8°C
Niedziela 17°C 10°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Od czwartku czeka nas ocieplenie

Najbliższe dni upłyną pod znakiem na ogół kapryśnej aury. Czasem zaświeci słońce, a czasem popada śnieg lub deszcz. Czeka nas jednak wyraźne ocieplenie. Już w czwartek na termometrach zobaczymy nawet do 9 stopni Celsjusza.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż. Wraz z frontem atmosferycznym do kraju napływa chłodne powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1025 hPa i będzie rosło.

Reklama

Wtorek w całym kraju z opadami śniegu. Najintensywniej popada na południu Polski. Dominować będzie zachmurzenie duże, do umiarkowanego zmaleje w regionach północno-wschodnich. Na termometrach zobaczymy od 0 stopni Celsjusza w Rzeszowie do 6 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie w górach silny i osiągający w porywach nawet do 80 kilometrów na godzinę.


W nocy z wtorku na środę dominować będzie duże zachmurzenie, ale pojawią się też przejaśnienia. Miejscami popada śnieg, a widzialność będą ograniczać gęste mgły. Mroźno. Na termometrach zobaczymy od minus 9 st. Celsjusza w Karpatach do 1 st. Celsjusza na wybrzeżu.  Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie w górach silny i osiągający w porywach do 80 kilometrów na godzinę.

W środę znacznie więcej chwil ze słońcem, na które można liczyć w każdym zakątku Polski. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od minus 2 stopni Celsjusza w Białymstoku do nawet 4 stopni Celsjusza w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie w górach silny i osiągający w porywach nawet do 60 kilometrów na godzinę.

W czwartek czeka nas zdecydowane ocieplenie. Termometry wskażą nawet do 9 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Szczecinie. Z kolei najchłodniej będzie w Rzeszowie, maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr. Najwięcej chwil ze słońcem na południu. Im bardziej na północ, tym chmur więcej. Miejscami popada deszcz, deszcz połączony ze śniegiem i śnieg.



Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje