Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Jutro 23:39

05:02 20:22

01:00 17:57

14°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 14°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr S 4 km/h
14
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
34% normy
pm 10
26% normy
Jutro 19°C 14°C
Piątek 16°C 12°C

Prognozy: Niemal jak w lecie. Będzie nawet 22 st. C

Pogoda w najbliższych dniach będzie nas rozpieszczać. Wartości na termometrach mocno poszybują w górę. Już w poniedziałek ma być nawet do 22 stopni Celsjusza! Nie zabraknie też chwil ze słońcem. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i małe. Taka przyjemna aura utrzyma się co najmniej przez kilka dni. Załamanie pogody spodziewane jest dopiero pod koniec tygodnia. Nad Polskę nadciągną chmury, z których popada deszcz.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1027 hPa i będzie rosnąć.

Niedziela powita nas słońcem i wysokimi wartościami na termometrach. Zdecydowanie najcieplej będzie w Krakowie, Wrocławiu oraz w Zielonej Górze - nawet do 18 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 13 stopni Celsjusza. Padać raczej nigdzie nie powinno. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Reklama

Prognozy na poniedziałek są jeszcze  bardziej optymistyczne. Będzie niemal jak w lecie. Wartości na termometrach wzrosną nawet do 22 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być między innymi w Krakowie oraz w Kielcach. Nieco chłodniej jedynie w Białymstoku i w Olsztynie - maksymalnie do 17 -18 stopni Celsjusza. Parasole raczej się nie przydadzą, bo padać raczej nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Wtorek zapowiada się równie optymistycznie. Wysokie wartości na termometrach się utrzymają. W Krakowie i w Rzeszowie nadal ma być nawet do 22 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej jedynie w Gdańsku oraz w Białymstoku - maksymalnie do 18 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Padać nadal nigdzie nie powinno. Wszędzie można liczyć na chwile ze słońcem. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe.

W środę pogoda zacznie kaprysić. Niemal we wszystkich regionach Polski - poza krańcami zachodnimi - pokropi deszcz. Najbardziej ponuro i wilgotno ma być na północnym-wschodzie. Niestety zachmurzenie też wzrośnie, w niektórych regionach nawet do dużego. Dobra wiadomość jest taka, że nadal ma być ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet do 22 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być między innymi w Krakowie oraz w Rzeszowie. Nieco chłodniej jedynie w Szczecinie i w Gdańsku - maksymalnie do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne