Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:42

06:37 18:13

18:36 05:40

14°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 12°C
  • Ciśnienie 1005 hPa
  • Wiatr NE 17 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
84% normy
pm 10
63% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 22°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Nawet do 26 st. C. Poczujemy smak lata

Ciepło, cieplej, gorąco... W najbliższych dniach poczujemy smak lata. Temperatura wzrośnie nawet do 26 stopni Celsjusza. Co prawda, miejscami zagrzmi i popada, ale słońca nigdzie nie zabraknie.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1019 hPa i będzie spadać.

Reklama

Niedziela z przelotnymi opadami deszczu na Warmii i Mazurach, Pomorzu Gdańskim, i Zachodnim Pomorzu. W pozostałych regionach znacznie pogodniej i słonecznie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Wartości na termometrach korzystne. Najcieplej będzie w Rzeszowie - nawet do 17 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Gdańsku - maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W poniedziałek duże zachmurzenie i opady deszczu utrzymają się jedynie na Zachodnim Pomorzu. W pozostałych regionach słońce wygra z chmurami. Wyraźnie wzrosną też wartości na termometrach. We Wrocławiu oraz w Krakowie ma być bawet do 20 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Gdańsku - do 12 stopni Celsjusza oraz w Olsztynie - maksymalnie do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Prognozy na wtorek są wyśmienite. Poczujemy smak lat. Na termometrach zobaczymy nawet do 26 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Krakowie. Nieco chłodniej jedynie w Gdańsku - do 17 stopni Celsjusza oraz w Szczecinie - do 19 stopni Celsjusza. Słońca - od Bałtyku aż po Tatry - sporo. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane oraz małe. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W środę pogoda zacznie kaprysić. Na zachodzie, północy oraz w centrum kraju zachmurzenie wzrośnie do dużego i popada deszcz. Słoneczna aura utrzyma się na południu. Nadal ciepło. Na termometrach zobaczymy od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 25 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Czwartek z dużym zachmurzeniem na zachodzie i północy kraju. W centrum, na południu oraz na wschodzie słońca mnóstwo. Padać raczej nie powinno. Na termometrach zobaczymy od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 23 stopni Celsjusza w Krakowie oraz w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Piątek przyniesie lokalne opady deszczu i burze. Zagrzmi między innymi na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i w Świętokrzyskiem. Najbardziej deszczowo ma być na Mazowszu, w Łódzkiem oraz na Podlasiu. Z kolei najbardziej słonecznie na zachodzie Polski. Nadal ciepło.Na termometrach zobaczymy od 19 stopni Celsjusza w Gdańsku oraz w Białymstoku do 23 stopni Celsjusza w Krakowie, Katowicach oraz w Rzeszowie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje