Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:45

07:15 16:24

13:33 06:54

2°C
  • Lekkie opady śniegu
  • Odczuwalna -6°C
  • Ciśnienie 1002 hPa
  • Wiatr W 18 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
47% normy
pm 10
26% normy
Jutro 1°C -3°C
Sobota 1°C -7°C

Prognozy: Nawet do 12 st. C. We wtorek czeka nas załamanie aury

Pogoda w najbliższych dniach będzie nam sprzyjać. Na termometrach zobaczymy zaskakująco wysokie wartości. W Krakowie w niedzielę będzie nawet do 12 stopni Celsjusza. Nie zabraknie też chwil ze słońcem. W kolejnych dniach przydadzą się parasole, bo popada deszcz. Załamanie pogody czeka nas już w najbliższy wtorek.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju nadal napływa ciepłe powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1004 hPa i będzie spadać.

Niedziela upłynie pod znakiem bardzo przyjemnej i bardzo ciepłej aury. W Krakowie oraz w Lublinie termometry będą wskazywać nawet do 12 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej - maksymalnie do 6 stopni Celsjusza - w Szczecinie. Chwil ze słońcem również nie zabraknie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Dokuczy silny wiatr, który będzie osiągał w porywach nawet do 80 kilometrów na godzinę. W górach będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie. Tam powieje halny, który będzie osiągał w porywach nawet do 120 kilometrów na godzinę. Mieszkańcom regionów zachodnich przydadzą się parasole, bo tam popada deszcz.  W pozostałych regionach pogodnie i sucho.

ReklamaPoniedziałek również bardzo przyjemny i ciepły. Na termometrach zobaczymy nawet do 10 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być między innymi w Krakowie. W pozostałych regionach także ciepło - maksymalnie od 7 stopni Celsjusza do 9 stopni Celsjusza. Chwil ze słońcem sporo, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Pokropić może jedynie w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie.  Powieje na ogół umiarkowany wiatr, jedynie w górach silny i porywisty.

Wtorek przyniesie załamanie pogody. Nad Polskę nadciągną gęste chmury, z których popada deszcz. Na słońce raczej nie ma co liczyć. Dominować będzie zachmurzenie duże. Do umiarkowanego zmaleje jedynie na zachodzie kraju. Tam pojawią się chwile ze słońcem. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 10 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Powieje  na ogół umiarkowany i słaby wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama