Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:30

5:20 19:49

12:593:19

17°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 15°C
 • Ciśnienie 1012 hPa
 • Wiatr W 20 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

41
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
98% normy
pm 10
68% normy
Jutro 23°C 9°C
Czwartek 16°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognozy: Nawet do 12 st. C. W niedzielę zmiana aury

Najbliższe dni upłyną pod znakiem ciepłej i na ogół słonecznej aury. Na termometrach zobaczymy nawet do 12 stopni Celsjusza. Zmiany w pogodzie ma przynieść dopiero niedziela. Sypnie śniegiem i zrobi się znacznie chłodniej.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa nieco chłodniejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1008 hPa i będzie rosnąć. 

Reklama

Środa upłynie pod znakiem dużej ilości słońca i wysokich wartości na termometrach. Zdecydowanie najcieplej we Wrocławiu, gdzie ma być nawet do 12 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej jedynie w Białymstoku oraz w Olsztynie, gdzie ma być do 6 stopni Celsjusza. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Przelotne opady deszczu spodziewane są jedynie na Pomorzu Zachodnim oraz Pomorzu Gdańskim. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W czwartek wartości na termometrach nieco niższe. Najcieplej we Wrocławiu, Zielonej Górze i w Krakowie - maksymalnie do 6 st. Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku oraz w Olsztynie - maksymalnie do 2 stopni Celsjusza. Chwil ze słońcem nadal sporo. Do dużego zachmurzenie wzrośnie jedynie na Pomorzu Zachodnim. Padać raczej nie powinno. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W piątek nad Polskę napłyną chmury. Umiarkowane zachmurzenie utrzyma się jedynie w Małopolsce, na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i w województwie świętokrzyskim. Tam można liczyć na chwile ze słońcem. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego. Na termometrach zobaczymy za to wyższe wartości. Zdecydowanie najcieplej będzie we Wrocławiu, Krakowie i w Poznaniu - nawet do 9 stopni Celsjusza, a najchłodniej w Białymstoku - maksymalnie do 5 stopni Celsjusza. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Sobota przyniesie znacznie więcej słońca. We wszystkich regionach kraju dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Nadal ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet do 8 stopni Celsjusza. Najcieplejszym miastem będzie tym razem Kraków. Najchłodniej w Białymstoku oraz w Olsztynie - maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Padać nigdzie nie powinno. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

 


W niedzielę czeka nas zmiana pogody. Niemal w całym kraju - poza Podkarpaciem oraz Pomorzem Zachodnim i Pomorzem Gdańskim - sypnie śniegiem. Słońca będzie jak na lekarstwo. Na przejaśnienia i chwile ze słońcem można liczyć jedynie na Podkarpaciu oraz na Pomorzu Zachodnim. W pozostałych regionach zachmurzenie wzrośnie do dużego. Nieco chłodniej. Na termometrach zobaczymy od 1 st. Celsjusza w Olsztynie do nawet 5 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Wiatr na ogół umiarkowany. 



Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!




Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama